Mark Wahlberg jednak z bujnym wąsem. Tak będzie wyglądał jako Sully z "Uncharted"

26.10.2020 12:05
Mark Wahlberg jednak z bujnym wąsem. Tak będzie wyglądał jako Sully z "Uncharted" Fot. Joe Scarnici/Getty AFP/East News

Kilka dni temu Sony zaprezentowało pierwsze oficjalne zdjęcie z nadchodzącego filmu "Uncharted", inspirowanego popularną serią gier o tym samym tytule. Widzieliśmy Toma Hollanda jako Nathana Drake'a, teraz czas na Marka Wahlberga w roli Sully'ego.

Niestety, nie jest to oficjalny kadr z filmu jak w przypadku Toma Hollanda, ale nadal fani powinni być zadowoleni. Mark Wahlberg opublikował bowiem na swoim Instagramie filmik z garderoby, a na nagraniu wyróżnia się zwłaszcza jedna rzecz - jego bujny, doklejony wąs. To oznacza, że Sully w końcu będzie miał imponujący zarost pod nosem, o który tak bardzo pieklili się fani.

Mark Wahlberg jednak z wąsem w Uncharted

Fani byli wściekli, gdy do sieci trafiły zdjęcia paparazzi z planu "Uncharted" w Berlinie, na których elegancko ubrani Tom Holland i Mark Wahlberg nie wyglądali do końca jak Nate i Sully. Zwłaszcza zdenerwował ich wygląd filmowego Victora Sullivana, bowiem Wahlberg był gładko ogolony, co nie zgadzało się z ikoniczną wręcz stylówką Sully'ego z gier. Na szczęście wygląda na to, że mężczyzna wąsa się doczekał.

Przeczytaj także

A wąs to niebyle jaki. Zresztą zobaczcie sami:

Niedawno na temat projektu w rozmowie z IGN wypowiedział się Tom Holland, który nieco uspokoił fanów "Uncharted", twierdząc:

Mark Wahlberg będzie wybitny jako Sully. Ludzie od spraw kaskaderskich w Berlinie są świetni i całość jest naprawdę ekscytująca.

 

Sam film ma czerpać garściami z mitologii "Uncharted", jednak sama historia nie będzie próbą opowiedzenia tego samego w inny sposób. Holland wyjaśnił kilka miesięcy temu, że twórcom zależało najbardziej na przekazaniu ducha przygody i ekscytacji, który tak dobrze znamy z gier:

Oczywiście bardzo inspirowaliśmy się grami, ale to będzie dużo młodsza wersja bohatera, niż to, co już znamy. Ale to będzie świetny film i przygoda na skalę globalną. Podróżujemy po świecie, mamy okazję zobaczyć wiele pięknych miejsc i razem z Markiem Wahlbergiem będziemy mieli świetne lato.

Film "Uncharted" ma zadebiutować w kinach już w lipcu 2021 roku.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.