"Martwe zło": Sam Raimi potwierdził kontynuację serii horrorów

07.10.2019 13:17
Martwe zło 2|undefined Fot. kadr z filmu Martwe zło 2

Podczas New York Comic Con 2019 Sam Raimi potwierdził, że niebawem powstanie kolejna część serii horrorów "Martwe zło". Reżyser ujawnił szczegóły produkcji.

Ostatnie miesiące to ciężkie czasy dla fanów "Martwego zła". Od remake'u z 2013 roku nie pojawił się żaden film o przygodach Asha Williamsa. W 2015 roku pojawiła się produkcja telewizyjna "Ash kontra martwe zło" z Bruce'em Campbellem w roli głównej, ale po trzech sezonach serial został skasowany, a aktor pożegnał się z ikoniczną rolą na stałe. Na szczęście los znowu uśmiechnął się do fanów serii. Sam Raimi potwierdził, że zobaczymy kontynuację "Martwego zła".

"Martwe zło" - powstanie kontynuacja serii

Podczas New York Comic Con 2019 odbyło się spotkanie z Samem Raimim, który zasłynął na świecie nie tylko trylogią filmów o Spider-Manie, ale przede wszystkim kultowym horrorem komediowym "Martwe zło" z 1981 roku. Produkcja doczekała się dwóch kolejnych części i niebawem zobaczymy kolejny rozdział historii o przeklętej księdze Necronomicon. Jakiś czas temu pojawiły się plotki o reboocie serii albo o zupełnie nowej produkcji, dziejącej się w uniwersum filmu.

Przeczytaj także

Raimi potwierdził te doniesienia.

Jak podaje serwis Moviehole, Raimi promujący nową "Klątwę" powiedział, że fani "Martwego zła" nie powinni porzucać nadziei.

Nadchodzi więcej "Martwego zła".

Ta enigmatyczna zapowiedź to wspaniałe wieści dla osób, które były przerażone myślą, że "Martwe zło" jest już dosłownie martwe. Niestety w tajemniczej produkcji zabraknie Campbella, który nie zamierza wracać do roli. Będzie jednak obecny na planie jako producent.

Przeczytaj także

Raimi dołączy do niego w tej samej roli. Reżyserią nadchodzącej kontynuacji zajmie się bowiem ktoś inny. Remake filmu wyreżyserował Fede Álvarez. Być może to on będzie odpowiadał za nowy film z cyklu.

Przeczytaj także

Na razie nie zdradzono więcej informacji na temat nowej część "Martwego zła". Nie wiadomo też, o czym opowie film. Fani serii muszą więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze szczegóły.

Przeczytaj także

Zobacz też: Zamieszkaj w opętanej chacie z „Martwego zła”

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.