Marvel opublikował nowe plakaty „Avengers: Infinity War”

Kamil Kacperski
27.03.2018 10:29
Plakat Avengers: Infinity War|undefined Fot. materiały prasowe

Twórcy podzielili się na mediach społecznościowych nowymi plakatami, na których Avengers zostali podzieleni na mniejsze grupy, które zobaczymy w filmie. Do premiery produkcji został już tylko miesiąc.

Marvel 26 marca 2018 roku zaprezentował fanom nowe plakaty „Avengers: Infinity War”, czyli trzeciej części z serii „The Avengers”, a łącznie 19. filmu z MCU. Każdy z plakatów przedstawia mniejszą grupkę bohaterów, którzy podzieleni są podobnie jak widzieliśmy na okładkach magazynu Empire, a także w dotychczasowych zwiastunach. Przypadkowa nie jest również kolorystyka plakatów, bo każdy z nich reprezentuje inny Kamień Nieskończoności.

Nowe plakaty „Avengers: Infinity War”:

Pierwszy plakat pokazuje „grupę czerwoną” składającą się z Iron Mana, Doktora Strange'a, Spider-Mana i Wonga. Kolor odpowiada Kamieniowi Rzeczywistości/Eterowi, który widzieliśmy ostatnio w „Thorze: Mrocznym Świecie”. Znajduje się w posiadaniu Kolekcjonera:

Plakat Avengers: Infinity War Fot. foto: materiały prasowe

Na drugim plakacie widzimy Czarną Wdowę, Czarną Panterę, Okoye i Hulka, a głównym kolorem jest zielony. Reprezentuje on Kamień Czasu/Oko Agamotto, które znajduje się obecnie w posiadaniu Doktora Strange'a. Również w jego solowym filmie widzieliśmy je po raz ostatni:

Plakat Avengers: Infinity War Fot. foto: materiały prasowe

Trzeci plakat jest koloru niebieskiego, a widzimy na nim Kapitana Amerykę, Zimowego Żołnierza/Białego Wilka, Shuri, Nebulę i Mantis. Barwa reprezentuje Kamień Przestrzeni, który był pierwszym artefaktem zaprezentowanym w MCU. Pojawił się po raz pierwszy w „Kapitanie Ameryce: Pierwszym Starciu”. Obecnie jest w posiadaniu Lokiego i widzieliśmy go na końcu „Thora: Ragnaroka”:

Plakat Avengers: Infinity War Fot. foto: materiały prasowe

Żółty kolor następnego plakatu reprezentuje Kamień Umysłu, który pierwszy raz użyto w pierwszej części „Avengers”. Wtedy był w posiadaniu Lokiego. Obecnie przebywa w czole Visiona, którego Tony Stark stworzył w „Avengers: Czas Ultrona”. Bohaterami widocznymi na zdjęciu są Scarlet Witch, Vision, Falcon i War Machine:

Plakat Avengers: Infinity War Fot. foto: materiały prasowe

Ostatni plakat prezentuje nam Strażników w oryginalnym składzie, składającym się z: Star-Lorda, Gamory, Draxa, Rocketa i Groota. Towarzyszy im Thor. Kolorem głównym jest fiolet reprezentujący Kamień Mocy, widziany pierwszy raz w „Strażnikach Galaktyki”. Pod koniec tamtego filmu został schowany w twierdzy na planecie Xandar:

Plakat Avengers: Infinity War Fot. foto: materiały prasowe

„Avengers: Infinity War” - kiedy premiera?

Jak potoczy się wojna o Kamienie Nieskończoności? Dowiemy się już 27 kwietnia 2018 roku. Za reżyserię i scenariusz odpowiedzialni są bracia Joe i Anthony Russo.

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.