Marvel podał datę premiery aż 5 nowych filmów z 5. fazy MCU

18.11.2019 09:19
Deadpool 2|undefined Fot. materiały prasowe/20th Century Fox

Dotychczasowa rozpiska planów Marvel Studios kończyła się w maju 2022 roku wraz z premierą "Black Panthera 2". Twórcy pokazali teraz ich rozszerzoną wersję.

Fani Marvel Cinematic Universe już od kilku lat mają duży komfort w związku z datami premier swojej ulubionej serii. Nieprzerwanie od 2014 roku plany wydawnicze Marvel Studios są regularnie aktualizowane na imprezach typu Comic-Con w San Diego, czy Disney Expo D23. Nie inaczej było w 2019 roku, kiedy to twórcy podzielili się dokładnymi datami premier filmów i seriali z tzw. 4 fazy MCU. 

Marvel podał daty premiery 5 kolejnych filmów

Teraz poznaliśmy jednak kolejne daty premiery, którym niestety nie towarzyszą jednak tytuły poszczególnych dzieł. Wiemy na pewno, że wśród tych 5 produkcji na pewno znajdzie się "Blade" z Mahershalą Alim w roli głównej, a także 3. część przygód "Strażników Galaktyki" w reżyserii Jamesa Gunna. 

Przeczytaj także

Oto wspomniane daty:

  • 7 październik 2022
  • 17 lutego 2023
  • 5 maja 2023
  • 28 lipca 2023
  • 3 listopada 2023

Wiele osób spekuluje, że wśród tych dat może kryć się pierwszy film o Fantastycznej Czwórce lub X-Men w MCU. Kto wie, może doczekamy się też 3. części "Deadpoola", która wciąż nie została oficjalnie potwierdzona przez włodarzy Disneya? Na razie na temat mutantów w filmowym uniwersum Marvela nie wiemy nic.

Zobacz także: Czy jeden z klasycznych członków X-Men zjadł człowieka?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.