Marvel pokazał alternatywne sceny z "Avengers: Infinity War" i "Avengers: Endgame"

31.07.2019 13:07
Marvel pokazał alternatywne sceny z "Avengers: Infinity War" i "Avengers: Endgame" Fot. materiały prasowe/Disney

Wśród nich mamy - inne zakończenie dla Lokiego, alternatywną wersję zdobycia Kamienia Duszy przez Thanosa, a także różnicę w rozpoczęciu "Avengers: Endgame".

Marvel od lat utrzymuje wiele sekretów na temat swoich filmów - "Infinity War" i "Endgame" były najpilniej strzeżonymi produkcjami związanymi z Marvel Cinematic Universe. Twórcy nie tylko oszukiwali nas w zwiastunach, ale okłamywali też większość aktorów pracujących nad produkcjami. Bracia Russo, czyli reżyserowie filmu byli do tego stopnia zdeterminowani, by uniknąć przecieków, że korzystali z dwóch wersji scenariusza.

Alternatywne sceny z Infinity War i Endgame

Okazało się też, że jedynym aktorem, który przeczytał skrypt do obydwóch filmów był Robert Downey Junior, który wcielał się w Iron Mana. Niektóre z alternatywnych scen wspomnianych wcześniej zostały nawet "nagrane". Marvel podzielił się wideo, w którym je przedstawił. I tak widzimy Lokiego, który ucieka przed Thanosem na początku "Infinity War", Gamorę oddającą Kamień Duszy swojemu ojcu (który ją zamordował), czy Thora usypiającego Szalonego Tytana.

Całość jest niestety animowana, a stylistycznie przypomina filmiki z kanału "How It Should Have Ended". Zobaczcie sami:

Przeczytaj także

Film 30 lipca 2019 roku trafił do sprzedaży w wersji cyfrowej. "Avengers: Endgame" stał się najlepiej zarabiającą produkcją wszech czasów, pobijając nieznacznie wynik "Avatara" Jamesa Camerona. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.