Marvel pokazał nowy zwiastun "Shang-Chi". Powracają zaskakujące postaci z MCU!

25.06.2021 11:26
Marvel pokazał nowy zwiastun "Shang-Chi". Powracają zaskakujące postaci z MCU! Fot. Album Online/East News

W sieci pojawił się kolejny zwiastun filmu "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni". Poznaliśmy więcej szczegółów na temat fabuły produkcji, a także widzimy w nim powrót znanych postaci z poprzednich dzieł z MCU.

Shang-chi i legenda dziesięciu pierścieni - oto nowy zwiastun filmu

Marvel Studios zaprezentowało zapowiedź "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" z Simu Liu w roli głównej. Widzimy w nim, że głównym antagonistą tytułowego bohatera będzie jego ojciec, w MCU pojawią się smoki, a uważni widzowie pod koniec zwiastuna będą mogli zobaczyć pojedynek między Abomination, który był głównym przeciwnikiem Hulka w filmie "Incredible Hulk" z 2008 roku i Wonga z "Doktora Strange'a".

Polecamy

Oprócz tego widzimy sporo scen akcji z użyciem tytułowych dziesięciu pierścieni, które wyglądają dość ciekawie. Film zapowiada się naprawę intrygująco i faktycznie może być "Johnem Wickiem" w wersji lite z elementami fantasy (w końcu w filmie pojawia się smok). Zobaczcie nowy zwiastun "Shang-Chi i legendy dziesięciu pierścieni":

Polecamy

W nowym filmie studia Marvel "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" Simu Liu wciela się w Shang-Chi, który musi zmierzyć się z przeszłością, po tym, jak zostaje wciągnięty w sieć tajemniczej organizacji Dziesięciu Pierścieni.

W filmie występują także Tony Leung jako Wenwu, Awkwafina jako przyjaciółka Shang-Chi - Katy i Michelle Yeoh jako Jiang Nan. W produkcji pojawią się także Fala Chen, Meng'er Zhang, Florian Munteanu i Ronny Chieng.

Film "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" wyreżyserował Destin Daniel Cretton, a wyprodukowali Kevin Feige i Jonathan Schwartz. Producentami wykonawczymi są Louis D’Esposito, Victoria Alonso i Charles Newirth. David Callaham, Destin Daniel Cretton i Andrew Lanham napisali scenariusz do filmu.

Produkcja zadebiutuje w kinach już 3 września 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.