Marvel pokazał zwiastun filmu "Shang-Chi". Czegoś takiego jeszcze w MCU nie było

20.04.2021 11:25
Marvel pokazał zwiastun filmu "Shang-Chi". Czegoś takiego jeszcze w MCU nie było Fot. materiały prasowe/Marvel Studios

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni". Ten przypomina bardziej film akcji z Hong Kongu, niż blockbuster Marvela, co jest ciekawym powiewem świeżego powietrza w serii.

Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni - zobaczcie zwiastun filmu

Marvel Studios zaprezentowało zapowiedź "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" z Simu Liu w roli głównej. Aktor podzielił się wideo z okazji swoich urodzin.

Polecamy

W nowym filmie studia Marvel "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" Simu Liu wciela się w Shang-Chi, który musi zmierzyć się z przeszłością, po tym, jak zostaje wciągnięty w sieć tajemniczej organizacji Dziesięciu Pierścieni. W filmie występują także Tony Leung jako Wenwu, Awkwafina jako przyjaciółka Shang-Chi - Katy i Michelle Yeoh jako Jiang Nan. W produkcji pojawią się także Fala Chen, Meng'er Zhang, Florian Munteanu i Ronny Chieng.

Tak jak wspomnieliśmy, zwiastun zapowiada nam film akcji w stylu produkcji z Hong Kongu - dużo prawdziwych walk z utalentowanymi kaskaderami, długie ujęcia, jak najwięcej efektów praktycznych. Mamy nadzieję, że dokładnie tak będzie i doczekamy się czegoś w rodzaju scen walk z "Daredevila", czy "Johna Wicka", aniżeli sekwencji zrobionych przy użyciu CGI. Zwiastun "Shang-Chi" zobaczcie poniżej:

Polecamy

Film "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" wyreżyserował Destin Daniel Cretton, a wyprodukowali Kevin Feige i Jonathan Schwartz. Producentami wykonawczymi są Louis D’Esposito, Victoria Alonso i Charles Newirth. David Callaham, Destin Daniel Cretton i Andrew Lanham napisali scenariusz do filmu.

"Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" pojawi się w kinach już 3 września 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.