Marvel pokazał zwiastun filmu "Shang-Chi". Czegoś takiego jeszcze w MCU nie było

20.04.2021 11:25
Marvel pokazał zwiastun filmu "Shang-Chi". Czegoś takiego jeszcze w MCU nie było Fot. materiały prasowe/Marvel Studios

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni". Ten przypomina bardziej film akcji z Hong Kongu, niż blockbuster Marvela, co jest ciekawym powiewem świeżego powietrza w serii.

Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni - zobaczcie zwiastun filmu

Marvel Studios zaprezentowało zapowiedź "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" z Simu Liu w roli głównej. Aktor podzielił się wideo z okazji swoich urodzin.

Polecamy

W nowym filmie studia Marvel "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" Simu Liu wciela się w Shang-Chi, który musi zmierzyć się z przeszłością, po tym, jak zostaje wciągnięty w sieć tajemniczej organizacji Dziesięciu Pierścieni. W filmie występują także Tony Leung jako Wenwu, Awkwafina jako przyjaciółka Shang-Chi - Katy i Michelle Yeoh jako Jiang Nan. W produkcji pojawią się także Fala Chen, Meng'er Zhang, Florian Munteanu i Ronny Chieng.

Tak jak wspomnieliśmy, zwiastun zapowiada nam film akcji w stylu produkcji z Hong Kongu - dużo prawdziwych walk z utalentowanymi kaskaderami, długie ujęcia, jak najwięcej efektów praktycznych. Mamy nadzieję, że dokładnie tak będzie i doczekamy się czegoś w rodzaju scen walk z "Daredevila", czy "Johna Wicka", aniżeli sekwencji zrobionych przy użyciu CGI. Zwiastun "Shang-Chi" zobaczcie poniżej:

Polecamy

Film "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" wyreżyserował Destin Daniel Cretton, a wyprodukowali Kevin Feige i Jonathan Schwartz. Producentami wykonawczymi są Louis D’Esposito, Victoria Alonso i Charles Newirth. David Callaham, Destin Daniel Cretton i Andrew Lanham napisali scenariusz do filmu.

"Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" pojawi się w kinach już 3 września 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.