Marvel pracuje nad drugim sezonem serialu "What If...?"

23.12.2019 10:16
What If?|undefined Fot. materiały promocyjne/Marvel Studios

Marvel Studios stawia na seriale. Nie tylko aktorskie, ale i animowane. Jednym z nich będzie produkcja pod tytułem "What If...?", która już doczekała się drugiego sezonu.

Nadchodzi nowy rozdział w MCU. Nie chodzi jedynie o powstające filmy Czwartej i Piątej Fazy Marvel Studios, ale również seriale, które trafią na platformę Disney+. Wśród nich zadebiutuje animacja "What If...?", która mimo, że nie doczekała się jeszcze premiery pierwszego sezonu, już otrzymała kontynuację. 

"What If...?" - Marvel zapowiada 2. sezon serialu Disney+

Jak podaje serwis Buzfeed Brasil, szefowie Marvel Studios podjęli decyzję o produkcji drugiego sezonu "What If...?" - animowanej antologii, w której zobaczymy alternatywne losy bohaterów filmów Marvela. Potwierdził to sam Kevin Feige.

Szef Marvel Studios był gościem brazylijskiego Comic Conu i rozmawiał z dziennikarzami portalu o przyszłości MCU. W rozmowie padły nowe informacje na temat dwóch nadchodzących filmów MCU - "Black Widow" i "Eternals". Nie zabrakło też pytania o X-Men, którzy za kilka lat zostaną w końcu wcieleni do kinowego uniwersum. Feige zdradził też kilka interesujących faktów na temat seriali, między innymi "What If...?".

Przeczytaj także

Z rozmowy wiemy, że pierwszy sezon będzie składał się z 10 odcinków, ale osoby zaangażowane w przedsięwzięcie już dostały zamówienie na kolejne tyle epizodów, tworzonych z myślą o drugim sezonie serialu. Obecnie twórcy "What If...?" kończą pracę nad pierwszymi 10 odcinkami, w których zobaczymy między innymi co by było, gdyby Peggy Carter dostała Serum Superżołnierza. 

Przeczytaj także

"What If...?" - kiedy premiera?

Serial powstał na podstawie serii komiksów o tym samym tytule, w którym czytelnicy mogli oglądać alternatywne losy ulubionych superbohaterów. Czasem były to historie dramatyczne, ale zdarzały się też numery na wskroś komediowe. Podobnie jak w komiksowej wersji narratorem każdego odcinka będzie kosmita Watcher imieniem Uatu, któremu głosu użyczy Jeffery Wright. W pozostałych rolach usłyszymy aktorów, którzy wystąpili w kinowych hitach. Serial trafi na Disney+ w roku 2021. 

Przeczytaj także

Zobacz też: Robert Downey Jr. powróci do roli Iron Mana? Jeff Goldblum potwierdził nadzieje fanów 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.