Marvel szuka żydowskiego sobowtóra Zaca Efrona do roli Moon Knighta?

28.02.2020 10:27
Foto: James Warren/Photoshot/East News|undefined Fot. James Warren/Photoshot/East News

"Moon Knight" to jeden z seriali Marvel Studios, tworzony na potrzeby platformy Disney +. Wytwórnia szuka dość konkretnego typu aktora, do wcielenia się w tytułową rolę.

Marvel szykuje dla swoich fanów cały wysyp seriali. W ciągu najbliższych lat na platformie Disney + zadebiutują między innymi "Falcon i Zimowy Żołnierz", "Loki", "WandaVision", "She-Hulk" oraz "Moon Knight". W trzech pierwszych poznamy dalsze losy znanych nam bohaterów. Dwa pozostałe (oraz jeszcze kilka innych) mają na celu wprowadzenie na scenie zupełnie nowych graczy. Wygląda na to, że studio rozpoczęło już pierwsze castingi, a - jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom - do roli Moon Knighta poszukiwany jest mocno skonkretyzowany typ aktora.

"Moon Knight" - Marvel szuka sobowtóra Zaca Efrona do tytułowej roli?

Jak donosi portal Geeks WorldWide, Marvel Studios poszukuje żydowskiego aktora, najlepiej pochodzenia izraelskiego, w typie Zaca Efrona. Nazwisko Efrona od dawna kojarzone jest z Marvelem. Był on głównym pretendentem do roli Ikarisa w "The Eternals", zanim ta powędrowała do Richarda Maddena. Pojawiły się również głosy, jakoby amerykański aktor miał się wcielić w postać Adama Warlocka w "Strażnikach Galaktyki vol. 3"

Zobacz też: She-Hulk, Ms. Marvel i Moonknight - kim są bohaterowie nowych seriali Marvela?

Na myśl nasuwa się oczywiście pytanie, dlaczego nie obsadzą po prostu Zaca Efrona w roli Marca Spectora aka Moon Knighta? Na to pytanie odpowiedzi niestety nie znamy. Można jednak spekulować, że w takim razie Marvel Studios ma już dla niego zarezerwowaną inną rolę. To jednak wyłącznie domysły i nic z tego nie możemy brać za pewnik.

Zobacz też: Jak będzie wyglądał serialowy Moon Knight? Powstał fanart

"Moon Knight" to jeden z wielu seriali Marvela, powstających na potrzeby platformy streamingowej Disney +. Data premiery nie jest obecnie znana.

Zobacz też: Top 11 - Filmy, w których zagrał Zac Efron

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.