Marvel udostępnił scenę po napisach i usunięty fragment filmu "Kapitan Marvel"

21.05.2019 12:15
Kapitan Marvel|undefined Fot. kadr z filmu Kapitan Marvel

W sieci pojawiła się 2. scena po napisach z filmu "Kapitan Marvel". To jednak nie wszystko. Fani bohaterki mogą również zobaczyć materiał, który finalnie nie trafił do kin.

Chociaż ostatnie tygodnie należą do "Avengers: Endgame", fani kina superbohaterskiego nie powinni zapominać o pierwszym filmie Marvel Studios z 2019 roku - "Kapitan Marvel". Niebawem produkcja trafi na płyty DVD i Blu-ray i z tego powodu twórcy zdecydowali się zamieścić w sieci drugą scenę po napisach oraz materiał, który ostatecznie nie trafił do kinowej wersji filmu.

Przeczytaj także

"Kapitan Marvel" - scena po napisach trafiła do sieci

Wszyscy, którzy byli w kinie na "Kapitan Marvel" doskonale wiedzą, że w filmie pojawiają się dwie sceny po napisach. Pierwsza z nich, w której zapowiedziano wydarzenia z "Endgame" pojawiła się w internecie tuż przed premierą czwartej części "Avengers". Druga to już czysto humorystyczne dopełnienie historii Tesseractu. Widzimy w nim kota imieniem Goose, który pod koniec filmu pożarł Kamień Nieskończoności. Na samym końcu produkcji widzimy, w jaki sposób artefakt trafił z powrotem w ręce Nicka Fury'ego.

Jak widać kosmiczny zwierzak, zwrócił Tesseract w bardzo koci sposób. Chociaż pozornie scena nie ma wpływu na przyszłe produkcje Marvel Studios, wypełnia lukę w linii czasowej całego uniwersum.

"Kapitan Marvel" - usunięta scena

To jednak nie koniec niespodzianek stworzonych z myślą o wszystkich fanach Carol Danvers. W internecie pojawiła się również jedna z usuniętych scen. Widzimy w niej relację głównej bohaterki (Brie Larson) z jej mentorem - Yon Roggiem (Jude Law). Postacie spotykają się w szkole Kree.

Widz, mający wiedzę na temat dalszych wydarzeń w "Kapitan Marvel" doskonale wiedzą, że Yon Rogg karmi młodych Kree propagandą, która pomaga mieszkańcom Hali wierzyć w sensowność wojny ze Skrullami. Prawdopodobnie scena była alternatywnym sposobem na wprowadzenie widza w mechanizmy rządzące społeczeństwem Kree i ukazaniem statusu głównej bohaterki znanej wówczas jeszcze jako Vers.

"Kapitan Marvel" - kiedy premiera na DVD i Blu-ray?

Produkcja już niebawem trafi do domowej dystrybucji. Na płytach pojawią się pozostałe dodatki - inne niewykorzystane sceny, wpadki z planu oraz komentarze twórców filmu i aktorów, którzy wcielili się w niesamowite postacie. Światowa premiera "Kapitan Marvel" na DVD i Blu-ray odbędzie się 11 czerwca 2019 roku. Kilka dni wcześniej, bo 28 maja film trafi do sprzedaży cyfrowej.

>>Zobacz też: Wzruszające cameo Stana Lee w "Kapitan Marvel". Gdzie ukryto twórcę Marvel Comics?<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.