Marvel znalazł scenarzystów nowej "Fantastycznej Czwórki". Kiedy premiera filmu?

22.09.2022 14:59
Marvel znalazł scenarzystów nowej "Fantastycznej Czwórki". Kiedy premiera filmu? Fot. materiały prasowe/Marvel Studios

Pierwsza Rodzina Marvela od lat czeka na film, który odpowiednio oddałby szacunek oryginalnym postaciom. Poznaliśmy nazwiska twórców, którzy podejmą się kolejnej próby tej sztuki.

Fantastyczna Czwórka - poznaliśmy nazwiska scenarzystów

"Fantastyczna Czwórka" to jeden z najbardziej wyczekiwanych spośród nadchodzących filmów Marvela. Jak podaje Deadline, do grona twórców dołączyli scenarzyści Jeff Kaplan i Ian Springer.

Polecamy

Jakiś czas temu szefowie Marvel Studios potwierdzili, że w przyszłości zobaczymy zupełnie nową odsłonę Fanatycznej Czwórki. Przebłyski drużyny pojawiły się w filmie "Doktor Strange w Multiwersum obłędu", gdzie John Krasinski ku uciesze widzów wystąpił gościnnie w roli Mr. Fantastica/Reeda Richardsa. 

Oprócz tego, podczas D23 Expo 2022 potwierdzono, że reżyserem filmu o Pierwszej Rodzinie Marvela będzie Matt Shakman, czyli twórca "WandaVision". Jednocześnie nie potwierdzono jednak, że to John Krasinski zagra główną rolę w jego produkcji - z dnia na dzień wydaje się więc, że był to tylko jednorazowy smaczek dla fanów (podobnie jak pojawienie się Patricka Stewarta/Charlesa Xaviera).

Polecamy

Teraz dowiadujemy się, że Jeff Kaplan i Ian Springer pomogą Shakmanowi jako scenarzyści filmu. Panowie napisali scenariusz do nadchodzącej komedii Maxa Barbakowa pod tytułem "Disaster Wedding". Miejmy nadzieję, że w bardziej "poważnym" klimacie również się odnajdą - no chyba, że Kevin Feige zatrudnił ich właśnie ze względu na komediowe umiejętności. W obecnych czasach MCU nic nie wiadomo.

Chociaż o samym filmie nie wiemy praktycznie nic, to podczas San Diego Comic Con 2022 zdradzono, że produkcja trafi do kin już 8 października 2024 roku. Na oficjalne informacje zatem jeszcze długo poczekamy.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.