Marzenie Nicolasa Cage'a wreszcie się spełniło. Zagra Supermana!

Sergiusz Kurczuk
14.03.2018 15:16
Nicolas Cage jako Superman|undefined Fot. materiały prasowe

Aktor czekał na ten moment 20 lat. W końcu wcieli się w najpotężniejszego herosa DC Comics. 

Nicolas Cage to wielki fan komiksów. Jego pseudonim artystyczny pochodzi od herosa imieniem Luce Cage, ma w domu oryginalny zeszyt „Action Comics” z 1938 roku z debiutem Supermana, a swojego syna nazwał na cześć tego herosa. Tak, dziecko aktora nazywa się Kal-El, zresztą każdy fan DC Comics na pewno słyszał o nieudanym przedsięwzięciu Tima Burtona, w którym Cage chciał zagrać główną rolę. Mowa oczywiście o filmie, który nigdy nie powstał, zatytułowanym „Superman Lives”. W końcu po wielu latach marzenie gwiazdora się spełniło. Przynajmniej częściowo.

Nicolas Cage jako Superman

Według doniesień USA Today aktor został zaangażowany do roli słynnego Kryptonianina w filmie „Teen Titans GO!”. Co prawda produkcja jest animacją, więc Cage podłoży jedynie głos pod Supermana, ale lepsze to niż nic. Producent wykonawczy filmu Sam Register skomentował ten zabawny angaż.

Teen Titans GO! - Green Lantern, Wonder Woman, Superman Fot. foto: materiały prasowe

Każdy supebohater z uniwersum DC ma wpływ na fanów, więc poczuliśmy wielką odpowiedzialność podczas szukania głosu do każdej z tych postaci, by nie tylko pasowała do roli, ale również współgrała z klimatem Tytanów i jesteśmy podekscytowani występami gościnnymi. 

Nicolas Cage to nie jedyne zabawne cameo, które pojawi się w produkcji Aarona Horvatha i Michaela Jelenica. W rolę Wonder Woman wcieli się piosenkarka Halsey, natomiast Green Lantern przemówi głosem rapera Lila Yachty'ego. Gościnna obsada idealnie wpisuje się w śmieszny klimat serialu i pełnometrażowego filmu o Młodych Tytanach. Wygląda na to, że kolejny film animowany od Warner Bros. okaże się lepszy niż próby zrobienia dobrej produkcji, dziejącej się w DCEU. Jak Nicolas Cage wypadnie w roli Supermana? Przekonamy się już niedługo. Do „Teen Titans GO!” wchodzi na ekrany kin już 27 lipca 2018 roku. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.