Masa nowych scen w ostatnim zwiastunie filmu "Men in Black: International"

07.06.2019 14:19
Men in Black: International|undefined Fot. materiały promocyjne

"Men in Black: International" to najnowsza część serii Faceci w czerni. W sieci pojawił się nowy zwiastun, w którym zamieszczono wiele niepublikowanych wcześniej scen.

Gwiazdy filmu "Thor: Raganrok" powracają wspólnie na duży ekran. Tym razem nie chodzi jednak o kolejny film Marvel Studios, tylko o spin-off serii "Faceci w czerni". Premiera "Men in Black: International" za pasem. Z tej okazji w sieci pojawił się najnowszy zwiastun, który pokazuje wiele materiałów, które nie znalazły się w poprzednich zapowiedziach. Jest w nim nie tylko znacznie więcej akcji, ale również nowi kosmici, gadżety i żarty.

"Men in Black: International" - nowy zwiastun filmu

W najnowszej produkcji w czarnych garniturach paradować będą nie tylko faceci, ale i kobiety. Głównymi bohaterami są agenci H (Chris Hemsworth) i M (Tessa Thompson). Para będzie musiała obronić Ziemię przed nowym zagrożeniem - zmiennokształtnymi kosmitami, którzy planują inwazję. W misji pomoże im mały obcy imieniem Pawny (Kumail Nanjiani). Najnowszy zwiastun sugeruje, że w "Men in Black: International" będzie się działo naprawdę dużo.

W nowej opowieści o tajnej organizacji chroniącej naszą planetę przed kosmitami okaże się, że MIB mają swoje siedziby nie tylko w Nowym Jorku, ale również w innych częściach świata. Brytyjski agent H dostanie do pomocy nowicjuszkę - agentkę M, która będzie musiała udowodnić swojemu nowemu partnerowi, szefostwu i całemu światu, że jest godna walki z kosmicznym zagrożeniem. Jej próba rozegra się w różnych częściach naszego globu. Czy H i M podołają misji?

Przeczytaj także

"Men in Black: International" - kiedy premiera? 

W filmie F. Gary'ego Graya zobaczymy nie tylko Hemswortha, Thompson i Nanjianiego. W produkcji wystąpili między innymi Emma Thompson, Liam Neeson, Rebecca Ferguson oraz Rafe Spall. "Men in Black: International" trafi do polskich kin już 14 czerwca 2019 roku.

Zobacz też: Faceci w czerni istnieją? Nagranie z monitoringu zdaje się to potwierdzać

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.