Matt Damon, Christian Bale i Jon Bernthal w pierwszym zwiastunie filmu "Ford v. Ferrari"

Sergiusz Kurczuk
03.06.2019 10:37
Ford v Ferrari|undefined Fot. kadr z filmu Ford v Ferrari

Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź filmu "Ford v Ferrari" w reżyserii Jamesa Mangolda. W produkcji opartej na faktach wystąpili Matt Damon Christian Bale i Jon Bernthal.

Najnowszy tytuł Jamesa Mangolda ("Spacer po linie", "Logan") przyciągnie do kin wszystkich fanów motoryzacji. Ale nie tylko. "Ford v Ferrari" to nie tylko emocje na torze wyścigowym, ale przede wszystkim doborowa obsada. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun opartej na faktach produkcji. Jak prezentuje się zapowiedź "Ford v Ferrari"?

"Ford v Ferrari" - zwiastun filmu

Odtwórcy Batmana, Punishera i Jasona Bourne'a spotkali się na planie zdjęciowym, by powołać do życia kinowa wersję jednego z największych pojedynków w historii motoryzacji. Mowa o 24-godzinnym wyścigu, który miał miejsce Le Mans we Francji w 1966 roku. Szefowie firm Ford i Ferrari postanowili udowodnić, która z marek produkuje lepsze samochody wyścigowe. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia oraz obejrzeć emocjonujące starcie na torze.

Zwiastun zadebiutował podczas finałów NBA w niedzielę 2 czerwca 2019 roku. Historia opowie o brytyjskim kierowcy Kenie Milesie (Bale), który zostanie zrekrutowany przez projektanta Carrola Shelby'ego (Damon) pracującego dla Henry'ego Forda II (Tracy Letts). Przedsiębiorca za wszelką cenę chce zmiażdżyć swoją konkurencję. W zwiastunie pojawia się również Lee Iacocca (Bernthal) - prezes Ford Division.

Przeczytaj także

"Ford v Ferrari" - kiedy premiera?

Światowa premiera filmu została zapowiedziana na 14 listopada 2019 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy "Ford v Ferrari"  trafi do polskich kin. W pozostałych rolach zobaczymy między Caitrionę Balfeinnymi, Josha Lucasa, Noah Jupe, Ray McKinnon oraz JJ-a Feilda.

Zobacz też: David Hasselhoff chce sequela "Nieustraszonego" w stylu "Logana"

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.