"Max Max: Furiosa" - zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu nowego filmu z Hemsworthem i Taylor-Joy

20.06.2022 12:12
"Max Max: Furiosa" - zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu nowego filmu z Hemsworthem i Taylor-Joy Fot. SplashNews.com/East News

Niedawno Chris Hemsworth pochwalił się na Instagramie, że ruszyły zdjęcia do najnowszej odsłony serii "Mad Max" o podtytule "Furiosa". Zobaczcie kadry z planu.

Mad Max: Furiosa - zobaczcie zdjęcia z planu

Po zaledwie kilku dniach od ogłoszenia, że ruszyły zdjęcia do filmu "Mad Max: Furiosa", w sieci pojawiły się pierwsze materiały z planu produkcji. Jak nietrudno się domyślić, na nich widzimy motory, zmodyfikowane samochody, a także wielką industrialną bramę, która wygląda całkiem diabelsko.

Polecamy

Oprócz tego nie widzimy zbyt dużo, ale po "Fury Road" spodziewamy się, że twórcy przygotowali mnóstwo spektakularnych niespodzianek. Zdjęcia zobaczycie poniżej:

Na temat nowego filmu pełnometrażowego od George'a Millera nie wiemy na razie zbyt dużo - całość ma być prequelem opowiadającym o młodości Furiosy, którą poznaliśmy we wspomnianym "Fury Road". Reżyser zdradził jednak trochę szczegółów podczas rozmowy z portalem Deadline:

Opowiem wam więcej, jak skończymy ten film, ale na razie jest cudownie. Mogę jedynie powiedzieć, że jestem bardzo podekscytowany, bo chociaż to świat znany z "Fury Road", to ma mnóstwo różnic, o których sporo dyskutowaliśmy. Największą różnicą jest czas akcji - "Fury Road" pokazało nam zaledwie 3 dni i 2 noce z tego świata, ten nam pokaże koło 15 lat, więc w pewien sposób jest to saga.

Polecamy

Nie za bardzo wiemy, jaką rolę w filmie będzie pełnił Chris Hemsworth. W tytułową rolę wcieli się natomiast Anya Taylor-Joy, którą świat pokochał za rolę w serialu "Gambit Królowej".

Chociaż poprzednia odsłona cyklu nie była zbyt spektakularnym sukcesem finansowym dla Warner Bros., to film zgarnął kilka Oscarów, a także zapisał się w historii kinematografii jako jeden z najlepszych filmów akcji tego tysiąclecia (a może i wszech czasów). Od jego premiery minęło już ponad 7 lat, więc najwyższy czas na kontynuację. Niestety, na razie nie wiemy, kiedy "Mad Max: Furiosa" zadebiutuje w kinach.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.