Tessa Thompson dołączy do Chrisa Hemswortha w obsadzie „Men in Black”

Natalia Hluzow
22.03.2018 13:57
Chris Hemsworth i Tessa Thompson|undefined Fot. kadr z filmu „Thor: Ragnarok”

Gwiazdy filmu „Thor: Ragnarok” już niebawem ponownie spotkają się na planie. I wcale nie chodzi tu o kolejną produkcję Marvela. Tessa Thompson ma pojawić się u boku Hemswortha w spin-offie „Men in Black”.

Thor i Walkiria znowu staną ramię w ramię przeciwko dziwnym przybyszom z kosmosu! Jak poinformowały amerykańskie magazyny The Hollywood Reporter i Variety, Tessa Thompson prowadzi właśnie rozmowy z producentami spin-offu „Facetów w czerni”, którego gwiazdą ma być Chris Hemsworth. 

Gwiazdy „Thor: Ragnarok” wystąpią razem w kolejnym filmie

O tym, że aktor wcielający się dotychczas w nordyckiego boga piorunów ma zostać nowym facetem w czerni informowaliśmy na początku marca 2018 roku. Wtedy dowiedzieliśmy się również, że w rolach agentów, którzy zastąpią J i K, mają wystąpić biały mężczyzna, kobieta o innym kolorze skóry i wiekowy aktor. Nie wiadomo było jednak, kogo poza Hemsworthem producenci chcieliby zobaczyć w tych rolach. Teraz sytuacja nabrała rumieńców. Okazało się bowiem, że twórców kolejnej odsłony „Men in Black” musiała wyjątkowo urzec chemia, która pojawiła się między bohaterami filmu „Thor: Ragnarok” i chcieliby, by Tessa Thompson wspomogła Hemswortha również jako agentka tropiąca UFO.

Thompson wystąpiła ostatnio nie tylko w hitowej produkcji Marvela, lecz także w „Anihilacji” z Natalie Portman, zaś już niebawem zobaczymy ją w „Westworld 2”. Mamy nadzieję, że mimo napiętego grafiku uda jej się jednak znaleźć czas. Fani byliby bowiem zachwyceni móc znów zobaczyć Thora i Walkirię razem na ekranie.

Spin-off „Men in Black”

W oryginalnej produkcji z 1997 roku w główne role agentów tropiących międzygalaktycznych złoczyńców wcielali się Will Smith i Tommy Lee Jones. Powstały też dwa sequele filmu z tą samą obsadą: „Men in Black 2” z 2002 roku i „Men in Black 3” z roku 2012. Nowa produkcja ma odświeżyć serię i rozszerzyć świat stworzony w poprzednich filmach, a także zaprezentować nowych agentów, w których – jeśli wszytko pójdzie zgodnie z planem – wcielą się Hemsworth i Thompson. 

Jak donoszą źródła, umowa z Australijczykiem nie została jeszcze zawarta, ale jest już praktycznie pewna. Reżyserem filmu będzie F. Gary Gray, który pracował wcześniej nad „Włoską robotą” oraz „Szybkimi i wściekłymi 8”. Autorami scenariusza zostali Matt Holloway i Art Marcum, scenarzyści „Iron Mana”, zaś producentem wykonawczym będzie ponownie Steven Spielberg. Premiera filmu planowana jest na późną wiosnę 2019 roku, źródła nie potrafią jednak zgodzić się co do daty. Na razie wiemy więc tylko tyle, że film zadebiutuje w kinach albo 17 maja 2019 albo 14 czerwca 2019. Będziemy Was informować, gdy tylko dowiemy się czegoś więcej.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.