Metamorfoza Jean Grey w nowym zwiastunie "Dark Phoenix"

Sergiusz Kurczuk
06.03.2019 07:13
Sophie Turner (Dark Phoenix)|undefined Fot. kadr z filmu Dark Phoenix

Twórcy filmu "Dark Phoenix" zaprezentowali kolejny zwiastun zwieńczenia przygód X-Men. Tym razem skupiono się na Jean Grey i potężnej istocie znanej jako Phoenix.

Studio 20th Century Fox zaprezentowało kolejny zwiastun nadchodzącego filmu o X-Men pod tytułem "Dark Phoenix". To dość nieoczekiwana zapowiedź, ponieważ tydzień wcześniej pojawił się drugi zwiastun produkcji. Tym razem twórcy postawili w centrum główną bohaterkę filmu. Widzimy, jak Jean Grey (Sophie Turner) przeistacza się w Phoenix. 

"Dark Phoenix" - nowy zwiastun filmu

Po premierze drugiego zwiastuna wielu fanów było rozczarowanych, że podano widzom wszystko na tacy. Zapowiedź nie trzymała w napięciu, tylko pokazywała kolejne fragmenty produkcji. Zasugerowano też, która postać zginie, co zresztą kilka dni później potwierdził reżyser filmu Simon Kinberg.

Przeczytaj także

Jak prezentuje się nowy zwiastun?

Jak widać, w nowym trailerze połączono sceny z dwóch pierwszych zapowiedzi i wzbogacono je zupełnie nowym materiałem. Tym razem widzowie mają okazję zobaczyć, w jaki sposób Jean zyskała moce Phenix. W chronologiczny sposób ukazano historię dziewczyny, która posiądzie największą potęgę na planecie, więc znowu zaprezentowano syntezę "Dark Phoenix". Nie wykluczone, że sceny pojawiające się w zwiastunie, są ułożone po kolei, zgodnie z przebiegiem filmu. Jeśli naprawdę tak jest, to na widzów "Dark Phoenix" nie czeka wiele zaskoczeń. Tym razem widzimy jednak Nightcrawlera (Kodi Smit-McPhee) w akcji oraz pojawia się wątek romantyczny między Cyclopsem (Tye Sheridan) i Jean. Jest również relacja głównej bohaterki z tajemniczą kobietą graną przez Jessicę Chastain

"Dark Phoenix" - kiedy premiera?

Czy twórcy rzeczywiście odkryli swoje karty przed widzami? A może to sprytny zabieg, by odwrócić uwagę fanów X-Men i zaskoczyć ich czymś podczas seansu? O tym dowiemy się za kilka miesięcy. Opóźniony o pół roku film trafi do kin 7 czerwca 2019 roku.

>>Zobacz też: Twórcy "Dark Phoenix" zadrwili z MCU w nowym zwiastunie?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.