Mężczyzna aresztowany za masturbowanie się na „Ciemniejszej stronie Greya”

23.02.2017 10:47
Mężczyzna aresztowany za masturbowanie się na „Ciemniejszej stronie Greya” Fot. kadr z filmu

Wygląda na to, że nie każdy potrafi usiąść w fotelu i spokojnie obejrzeć film. Seria o Greyu ponownie wyzwoliła w kimś zwierzęcy instynkt.

Walentynki mamy już za sobą, ale mimo to widzowie wciąż ochoczo wybierają się do kina na „Ciemniejsza stronę Greya”. W miniony weekend propozycja od Jamesa Foleya zajmowała pierwsze miejsce w światowym box offisie i zarobiła 43,7 miliona dolarów. Wysoka frekwencja, a przy takiej może się trafić kilku co bardziej ekscentrycznych odbiorców. Poza tym do opisywanej sytuacji doszło we Francji, w państwie kojarzonym z winem i gorącą miłością, choć w tym przypadku rozumianą raczej à rebours.

Przenosimy się do Cholet. Wieczór jak każdy inny. Kochający mąż postanawia zabrać swoją żonę do kina na „Ciemniejszą stronę Greya”. Miło i sympatycznie. Coś jednak musi być nie tak z filmem Jamesa Foleya skoro wywołał w mężczyźnie taką, a nie inną reakcję. W ogóle z tymi Francuzami coś musi być na rzeczy skoro „Obecność 2” wzbudzała agresję wśród tamtejszych widzów. Może wina, szampany, kawa i bagietki zmieniają coś w układzie nerwowym? Jakby nie było nasz bohater w pewnym momencie seansu wstał z krzesła i zaczął się onanizować.

Traf chciał, że siedział akurat w sąsiedztwie lokalnych policjantów, którzy zareagowali na jego haniebne zachowanie. Mężczyzna został usunięty z sali, by zostać później aresztowanym. Na komendzie miał wyznać, że:

Masturbuje się w kinach od kiedy skończył 15 lat i nie widzi w tym nic złego.

On może nie, ale i tak spotkał się z zarzutami o ekshibicjonizm, za co może trafić za kratki na... dwa tygodnie. Oczywiście można zrozumieć, że odbycie stosunku w kinie to powszechna fantazja seksualna. No ale, żeby się masturbować, kiedy obok jeszcze siedzi żona? Ciężko trafić za tymi Francuzami.

Jednak opisywany przypadek i tak jest łagodny w porównaniu do historii z Filipin, gdzie 14-latka zmarła przy odtwarzaniu scen z filmu razem z partnerem.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.