Michael B. Jordan będzie nie tylko gwiazdą, ale również reżyserem "Creeda 3"

29.12.2020 11:08
Michael B. Jordan będzie nie tylko gwiazdą, ale również reżyserem "Creeda 3" Fot. Rex Features/East News

Młody aktor kontynuuje swój podbój Hollywood - Jordan wyreżyseruje film "Creed 3". Informację potwierdziła gwiazda produkcji, Tessa Thompson.

Michael B. Jordan nie tylko gwiazdą, ale też reżyserem Creeda 3

Jeszcze parę miesięcy temu wieść o tym, że Michael B. Jordan wyreżyseruje "Creeda 3" była jedynie plotką. Wygląda jednak na to, że gwiazdor spin-offu "Rocky'ego" faktycznie zasiądzie na stołku reżysera - a przynajmniej tak wyjawiła niedawno Tessa Thompson.

Polecamy

Aktorka (znana z roli Bianki w filmach "Creed", czy Walkirii w filmach MCU) rozmawiała niedawno z reporterem MTV News, a w trakcie wywiadu przyznała, że zamierza używać tytułu Jordana jako "najseksowniejszego mężczyzny na świecie" jako amunicji. Zażartowała, że gdy będzie pracowała z nim w roli reżysera, to będzie mu dogryzała by "odpuścił nieco z seksownością". 

Na ten moment nie wiemy zbyt dużo na temat nadchodzącego filmu. W lutym 2020 roku potwierdzono, że Zack Baylin będzie scenarzystą "Creeda 3", a z informacji wynikało również, że Sylvester Stallone raczej nie powróci już jako Rocky Balboa. Aktor jednak nie wykluczył pojawienia się w nowym filmie w jakiejś formie, mówiąc w rozmowie z Comicbook.com:

Cóż, wierzę w film "Creed", więc jest możliwość, że mnie nie zobaczycie w tej roli. Ale z drugiej strony nigdy nie mówię "nie" Rocky'emu, bo zawsze mam w głowie kilka pomysłów na postać.

Dla Michaela B. Jordana "Creed 3" będzie reżyserskim debiutem, co jest w sumie tradycją dla filmów z tej serii - w końcu Sly wyreżyserował 4 z 6 oryginalnych filmów o bokserze. Gwiazdor niedawno zapowiedział też, że zamierza wyprodukować film o Static Shocku dla Warner Bros.

Jak sam wyjaśnił w rozmowie z The Hollywood Reporter, zamierza użyć swojej platformy, by opowiadać historie bliskie osobom czarnoskórym:

Jestem dumny, że mogę stworzyć nowy filmowy świat zbudowany wokół czarnoskórych superbohaterów - nasza społeczność na to zasługuje. Outlier Society ma na celu pokazywanie zdywersyfikowanych postaci na różnych plaformach i jestem bardzo zadowolony, że Warner Bros. chce nam pomóc w wykonaniu pierwszego kroku.

Polecamy

Data premiery "Creeda 3" jest na razie nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.