Michael J. Fox i Tom Wilson z "Powrotu do przyszłości" spotkali się po latach. Zobaczcie zdjęcie

25.05.2019 12:45
Michael J. Fox i Tom Wilson z "Powrotu do przyszłości" spotkali się po latach. Zobaczcie zdjęcie Fot. kadr z filmu

W sieci pojawiło się zdjęcie ze spotkania między gwiazdami "Powrotu do przyszłości". Panowie odtworzyli w nim jedną z najbardziej znanych scen z serii filmów o podróżach w czasie.

"Powrót do przyszłości" to nie tylko absolutny klasyk kina lat 80., ale także niezwykle ikoniczny film, którego pokłosie czujemy jeszcze dziś (przykładem do niego niech będą "Avengers: Endgame", w którym bohaterowie chętnie wymieniają produkcję jako najlepszy film o podróżach w czasie). Możemy go nie lubić, ale Michael J. Fox i Tom Wilson, którzy wcielali się w Marty'ego McFly'a i Biffa Tanena dzięki tym rolom stali się gwiazdami. Panowie niedawno się spotkali, co postanowili udokumentować wspólnym zdjęciem.

Powrót do przyszłości: spotkanie obsady po latach

Tom Wilson podzielił się na Twitterze wspomnianym zdjęciem, na którym widzimy, że tym razem to Fox jest tym "znęcającym się". Zobaczcie sami:

Okej, to nie powinno się wydarzyć.

Przeczytaj także

Zdjęcie zostało zrobione prawdopodobnie podczas Megaconu w Orlando, gdzie Wilson i Fox pojawili się wraz z resztą obsady z "Powrotu do przyszłości" - Christopherem Lloydem, Leą Thompson i Jamesem Tolkanem. Aktorzy dość często pojawiają się wspólnie na wszelkiego rodzaju konwencjach, co jest testamentem tego, jak bardzo popularna jest trylogia. Warto też wspomnieć, że co kilka lat pojawiają się plotki o potencjalnej kontynuacji filmu, co niezbyt podoba się samym aktorom. Tom Wilson wypowiedział się na ten temat podczas Expo w Bostonie, gdzie na scenie przyznał:

Wydaję mi się, że cała Ameryka nam powtarza: "Oj weźcie, zniszczyli już każdą dobrą franczyzę, zrujnujcie też i tą!".

Scenarzysta i reżyser Robert Zemeckis, który stworzył "Powrót do przyszłości" twierdzi, że nie pozwoli stworzyć sequela, rebootu czy remake'u dopóki on i współtwórca Bob Gale żyją. Miejmy nadzieję, że studio mające prawa do serii uhonoruje wolę twórców i nawet po ich śmierci nie stworzy "odświeżonej" wersji tych filmów.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.