Mike Myers w biografii Queen

Sergiusz Kurczuk
12.09.2017 12:12
Mike Myers, Freddie Mercury, Queen|undefined Fot. EastNews/Russ Einhorn/Splash News/CEN

„Bohemian Rhapsody”, czy film biograficzny o grupie Queen powoli nabiera kształtów. Do obsady niebawem może dołączyć znany brytyjski aktor Mike Myers. Kogo zagra komik?

Fani legendarnej grupy Queen na pewno nie mogą się już doczekać filmu „Bohemian Rhapsody. Fabularna biografia zespołu jest dopiero w fazie wstępnych prac, ale już widać zarys produkcji, która rozwija się z tygodnia na tydzień. Pisaliśmy już o aktorach, którzy wcielą się w głównych bohaterów. Niedawno zaprezentowano, jak Rami Malek będzie wyglądał w roli Freddiego Mercury'ego. Fani są zachwyceni uderzającym podobieństwem.

Do obsady dołączyli też aktorzy, wcielający się w drugoplanowe role. Allen Leech znany z serialu „Downtown Abbey zagra osobistego menadżera lidera zespołu, Paula Prentera. W filmie zobaczymy też Kenny'ego Leu i Ciarę Renee. Według portalu Deadline, na liście płac pojawi się niedługo o wiele bardziej znane nazwisko. Twórcy „Bohemian Rhapsody toczą rozmowy z popularnym aktorem komediowym Mikiem Myersem. Myers zaprezentował swój talent w takich filmach jak seria „Austin Powers"„Shrek, „Guru miłości, a nawet „Bękarty wojny". Nie wiadomo jeszcze, w kogo miałby się wcielić brytyjski aktor. Warto jednak pamiętać, że w swojej karierze miał już do czynienia z muzyką Queen (nomen omen, „Bohemian Rhapsody” właśnie) w filmie „Świat Wayne'a.

Reżyserem biografii Queen jest Bryan Singer. Zdjęcia mają rozpocząć się wiosną 2018 roku. „Bohemian Rhapsody” najprawdopodobniej trafi na ekrany kin jeszcze w grudniu tego samego roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.