Mikołaj Roznerski kontra Piotr Stramowski na pierwszym plakacie filmu "Fighter"

17.06.2019 13:30
Fighter|undefined Fot. materiały promocyjne

Do sieci trafił pierwszy plakat filmu "Fighter" - historii o dwóch zawodnikach MMA, których zagrali Mikołaj Roznerski i Piotr Stramowski. Bohaterowie zmierzą się na ringu, ale będą walczyć również o miłość. 

Już niedługo do kin trafi kolejny po "Underdogu" film o zawodnikach MMA. Tym razem mowa o produkcji reżyserowanej przez Konrada Maximiliana pod tytułem "Fighter". W rolach głównych wystąpią Mikołaj Roznerski i Piotr Stramowski. W sieci zaprezentowano pierwszy plakat, przedstawiający tytułowych bohaterów "Fightera". Jak prezentuje się grafika?

"Fighter" - nowy film o MMA z Roznerskim i Stramowskim

Historia zawarta w "Fighterze" opowiada o byłym zawodniku MMA - Tomku Janickim (Stramowski). Sportowiec był niezwykle popularny, miał piękną żonę Agatę (Aleksandra Szwed) i pieniądze. Niestety walka o mistrzowski pas okazała się dla niego brzemienna w skutkach. Przeciwnikiem Janickiego został bowiem bokser-celebryta Marek "Pretty Boy" Chmielnicki (Roznerski). Kilka złych decyzji wystarczyło, by tytułowy bohater stracił wszystko. Okryty złą sławą opuścił miasto i zaczął życie od nowa. Poznał nową kobietę w swoim życiu - charyzmatyczną panią doktor imieniem Magda (Katarzyna Maciąg). Chociaż pozornie wszystko układało się dobrze, na Tomka spadło kolejne nieszczęście. Zaczął szantażować go groźny gangster. Fighter musi powrócić na ring i ponownie stanąć oko w oko ze swoim dawnym rywalem.

Fighter Fot. foto: materiały promocyjne

W obsadzie oprócz Stramowskiego, Roznerskiego, Szwed i Maciąg pojawią się Krzysztof Stelmaszyk, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Oświeciński, Jarosław Boberek oraz sportowcy: Marcin "Różal" Różalski, Daniel "Qczaj" KuczajAndrzej Fonfara, Robert Złotkowski, Krzysztof "Diablo" WłodarczykKrzysztof KosedowskiAndrzej Kostyra oraz Edward Durda.

"Fighter" - kiedy premiera?

Film trafi do kin 19 lipca 2019 roku. Premiera miała odbyć się wcześniej jako "Klatka", a do jednej z głównych ról obsadzono Eryka Lubosa. Sprawy jednak się skomplikowały i Lubos przeszedł do obsady bardzo podobnej produkcji pod tytułem "Underdog" reżyserowanym przez Marcina Kawulskiego - szefa federacji KSW. Jak widać, pomysł nie poszedł jednak na marne i już niebawem zobaczymy kolejny tytuł o tematyce sportów walki.

Zobacz też: Powstanie druga część filmu "Underdog"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.