Gwiazda "Stranger Things" w łzach po spotkaniu z fanem: "nie mogę powiedzieć nie!"

02.12.2020 13:41
Gwiazda "Stranger Things" w łzach po spotkaniu z fanem: "nie mogę powiedzieć nie!" Fot. Everett Collection/East News

Millie Bobby Brown w łzach po spotkaniu z fanem: nie mogę powiedzieć "nie"? Młoda aktorka podzieliła się przykrą historią, która spotkała ją podczas świątecznych zakupów.

Millie Bobby Brown o przykrym spotkaniu z fanką: nie mogę powiedzieć "nie"?

Historia pokazuje nam, że presja "bycia gwiazdą" dla osób młodych jest często zbyt duża. Ostatnio o tej złej stronie sławy opowiedziała aktorka znana z "Enoli Holmes", "Godzilli 2" i "Stranger Things", Millie Bobby Brown. 

Polecamy

16-latka opowiedziała o sytuacji, do której doszło w trakcie zakupów świątecznych, na które wybrała się ze swoją mamą. Brown wyjaśniła, że spotkała w galerii handlowej fankę, która wykazała się bardzo natarczywym zachowaniem. Podczas nagrania młoda aktorka w końcu zaczęła płakać. Jak słyszymy w wideo:

Poszłam na zakupy świąteczne z moją mamą. Rozpoznała mnie jakaś fanka i zapytała, czy może mnie nagrać. Nie. Dlaczego ktokolwiek chciałby, żeby go nagrywano? Mnie? To inaczej, niż to miałby być nasz filmik. Tylko mnie. Ale nie muszę się chyba z tego tłumaczyć. Nie chcę, by ktoś mnie nagrywał, więc chyba nie muszę być nagrywana.

Polecamy

Jak podaje Brown, dziewczyna się nie poddawała:

Zaczęłam płacić, a ona przeszła obok mnie i znowu zaczęła mnie nagrywać. Jestem człowiekiem. Co mogę więcej powiedzieć, żebyś przestała kręcić? "A czy mogę nagrać człowieka?" Nie! Nie, kiedy wyraźnie powiedziałam nie! 

Młoda aktorka nie kryła już swoich emocji, wybuchając płaczem: 

To po prostu mnie bardzo denerwuje, kiedy ludzie przesuwają granicę i chciałabym, żeby mieli po prostu więcej szacunku. Wciąż staram się do tego przyzwyczajać i to wciąż przytłacza. Czemu nie mogę powiedzieć "nie"? Zrobię sobie z tobą zdjęcie, ale kiedy zaczynasz się ze mną kłócić i przesuwasz granicę, to chyba mogę powiedzieć "nie"?

Pokazujcie proszę innym szacunek, niezależnie od tego kim są i czym się zajmują.  

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć wideo Brown:

Millie Bobby Brown powróci w roli Eleven w nadchodzącym 4. sezonie "Stranger Things". Data premiery jest nieznana.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.