Minionki przegrały z koronawirusem. Premiera animacji "Minionki: Wejście Gru" z dużym opóźnieniem

02.04.2020 12:49
Foto: Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS|undefined Fot. Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Wytwórnia Universal Pictures wyznaczyła nową datę premiery dla animacji "Minionki: Wejście Gru". Kiedy ukaże się film?

W związku z pandemią koronawirusa, wytwórnia Universal Pictures zmuszona była nanieść wiele istotnych zmian w swoim harmonogramie premier. Sytuacja dotknęła między innymi najnowszą odsłonę przygód Minionków. Żółte stworki nie powrócą do nas w lipcu tego roku, jak początkowo planowano. Premiera "Minionki: Wejście Gru" została przeniesiona o niespełna rok, co wpłynęło na premiery innych produkcji studia.

"Minionki Wejście Gru" z dużym opóźnieniem - kiedy premiera?

"Minionki Wejście Gru" to prequel poprzedniej animacji o tytułowych stworkach. Film miał się ukazać 3 lipca 2020 roku. Tak się jednak nie stanie. W związku z obecną sytuacją, wytwórnia Universal Pictures zmuszona była przeorganizować swój kalendarz premier. Tym sposobem, "Minionki Wejście Gru" ukaże się w kinach dopiero 2 lipca 2021 roku.

Przeczytaj także

Ta decyzja pociągnęła za sobą kolejne - Minionki zajęły bowiem miejsce, które zarezerwowane było dla innej animacji studia. Debiut "Sing 2" został zatem przesunięty na 25 grudnia 2021 roku. Grudzień miał być jednak miesiącem innej animacji. Miała się wówczas ukazać animowana adaptacja broadwayowskiej sztuki - "Wicked". Produkcja została wykreślona z kalendarza premier i na obecną chwilę nie podano nowej daty jej debiutu.  

Zobacz też: Nowy serwis dla fanów Harry'ego Pottera lepszy niż "Szkoła z TVP"? J.K. Rowling walczy z koronawirusową nudą 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.