"Mission: Impossible 7" - wstrzymano prace nad filmem Toma Cruise'a. Wszystko przez koronavirusa

25.02.2020 13:42
Mission: Impossible|undefined Fot. Collection Christophel/EAST NEWS

Wciąż rośnie ilość osób zarażona koronawirusem, co stanowczo uprzykrza życie w coraz większej ilości krajów. Tym razem problem dotknął Włoch i produkcji "Mission: Impossible 7". 

Planowana produkcja filmu we Włoszech została zatrzymana, a to dlatego, że władze Wenecji postanowiły zakazać publicznych zgromadzeń z powodu szalejącego koronawirusa. Tego wykryto już u 219 osób w całych Włoszech - jest to największa liczba zakażonych poza Chinami, Japonią oraz Koreą Południową. 

Przez koronawirusa wstrzymano zdjęcia do Mission: Impossible 7

Jak podaje portal Deadline, "Mission: Impossible 7" miało być nagrywane w Wenecji przez 3 tygodnie, a następnie zdjęcia przeniosłyby się do innego miejsca. Niestety, epidemia koronawirusa, która dotknęła również Europę spowodowała pokrzyżowanie planów wytwórni Paramount. Firma postanowiła wydać oświadczenie w tej sprawie, w którym przyznała, że nie wie, jak sytuacja się rozwinie, ale definitywnie będą ją monitorowali:

Z powodu potencjalnego zagrożenia dla naszej załogi i obsady, a także wysiłków lokalnych władz w Wenecji, postanowiliśmy zmienić plan produkcyjny dla naszego 3-tygodniowego pobytu w pływającym mieście. Miał to być nasz pierwszy punkt na przygodzie zwanej "Mission: Impossible 7". W trakcie tej przerwy będziemy monitorowali sytuację, pozwoliliśmy też naszej załodze na powrót do domu dopóki nie ruszy produkcja. Zamierzamy współpracować z rządem włoskim w tej sprawie i obserwować rozwój sytuacji. 

Przeczytaj także

"Mission: Impossible 7" nie jest jedynym filmem, który ucierpiał z powodu koronawirusa. Niedawno dowiedzieliśmy się, że chińska premiera i tournee prasowe "No Time to Die" zostaną przełożone na późniejszą datę, a prace wstrzymano również w muzeum studia Ghibli w Japonii. Tam również zakazano organizacji publicznych zgromadzeń.

Reżyserem filmu jest Christopher McQuarrie, a w rolach głównych wystąpią m.in.: Tom Cruise, Hayley Atwell, Rebecca Ferguson, Pom Klementieff, Vanessa Kirby, Nicholas Hoult i Shea Wigham. Produkcja ma zadebiutować w kinach 23 lipca 2021 roku.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.