Mistrzyni wrestlingu dołączyła do MCU. W kogo wcieli się Becky Lynch?

04.05.2020 09:03
Becky Lynch|undefined Fot. Theo Wargo/Getty AFP/East News

Według najnowszych informacji gwiazda federacji WWE - Becky Lynch, wystąpi w przyszłych produkcjach Marvel Studios. Na razie nie wiadomo, kogo zagra zapaśniczka.

Z WWE do MCU! Wielkimi krokami zbliża się nowy rozdział w filmach Marvel Studios. Twórcy szukają więc nowych twarzy, które wcielą się w nowych herosów i złoczyńców. Jedną z nich będzie Becky Lynch - mistrzyni federacji wrestlerskiej WWE.

Filmy Marvela - Becky Lynch w MCU?

"Avengers: Endgame" to koniec pierwszej dekady filmów MCU i początek nowej epoki mniej znanych herosów, którzy są już na horyzoncie. Twórcy zapowiedzieli, jakie nowe postacie zobaczymy w ciągu najbliższych lat. Pytanie tylko, kto się w nie wcieli?

Przeczytaj także

Jak podaje były dziennikarz Variety - Kris Tapley, twórcy filmów Marvela w jedno z nadchodzących przedsięwzięć zaangażowali Lynch. Tapley zamieścił informację na swoim Twitterze.

Becky Lynch zaczyna pracę w Hollywood's. (Pss: Jest też zaangażowana w nadchodzący film Marvela...)

Dziennikarza podał dalej informację o kolejnym sezonie serialu "Billions", w którym pojawi się Lynch. Przy okazji postanowił zdradzić, że produkcja telewizyjna to nie jedyna okazja do zapoznania się z aktorskim talentem wrestlerki. Według Tapleya, mistrzyni WWE wystąpi też w jednym z nadchodzących filmów Marvel Studios.

Przeczytaj także

Niestety to jedyna informacja, jaką mógł się podzielić Tapley. Nie doprecyzował też, o które filmowe uniwersum chodzi - MCU czy może filmy Sony Pictures. Bardziej prawdopodobna jest ta pierwsza opcja, chociaż nigdy nic nie wiadomo. Twórcy spin-offów "Spider-Mana" niejednokrotnie zaskoczyli swoich widzów.

Przeczytaj także

Becky Lynch, urodzona jako Rebecca Quin to irlandzka wrestlerka, która zaczęła profesjonalnie walczyć w 2002 roku. Początkowo zaczynała jako zawodniczka niezależna pod pseudonimem Rebecca Knox. W 2013 roku podpisała umowę z federacją WWE, debiutując w tym roku jako Becky Lynch. W ciągu dwóch lat odniosła wiele sukcesów na ringu i stała się jedną z głównych zapaśniczek WWE. Od tej pory jej dobra passa nie przestaje trwać. Zdobyła wiele pasów mistrzowskich, między innymi Raw Women's Champion oraz trzykrotnie SmackDown Women's Champion. Wygrała też w Women's Royal Rumble 2019. W pewnym momencie kariery była nawet podwójną mistrzynią WWE.

Przeczytaj także

Serial "Billions" i tajemnicza produkcja Marvela to nie pierwsze doświadczenia Lynch ze światem telewizyjno-filmowym. Filmowy debiut zapaśniczki nastąpił w roku 2018 w produkcji "The Marine 6: Close Quarters". Zagra też w nadchodzącym filmie o wrestlingu "Rumble", za który odpowie studio Paramount. Występowała również jako kaskaderka w serialu "Wikingowie". W kogo Becky Lynch wcieli się w przyszłej produkcji Marvela? Przekonamy się zapewne za jakiś czas.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: "She-Hulk" - znamy szczegóły nadchodzącego serialu Marvela

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.