Monica Bellucci dołącza do obsady „Nekromancera”

Kamil Kacperski
02.10.2017 10:23
Monica Bellucci dołącza do obsady „Nekromancera” Fot. kadr z filmu

Włoska aktorka będzie straszyć w nowym horrorze braci Roache-Turner. Produkcja ruszy w późniejszych miesiącach 2017 roku.

Monica Bellucci jest kolejną aktorką, po Benie O’Toolu i Tess Haubrich, która dołącza do obsady filmu „Nekromancer”. Za reżyserię odpowiedzialni będą australijscy bracia Roache-Turner, którzy odpowiedzialni są za „Wyrmwood: Droga do żywych trupów”, horror utrzymany w komediowej stylistyce z 2014 roku.

Według ostatnich informacji, „Nekromancer” również będzie utrzymany w podobnym stylu, jednak tym razem twórcy zamierzają dodać jeszcze do miksu science-fiction. Za reżyserię odpowiedzialny będzie Kiah Roache-Turner, zaś scenariuszem zajmuje się jego brat Tristan.

Rodzeństwo wraz z producentami filmu, Andrew Masonem i Troyem Lumem skomentowali dołączenie Moniki Bellucci do obsady:

Ogromnie nas cieszy, że niezwykle utalentowana i bardzo doświadczona aktorka Monica Bellucci dołącza do naszej obsady i jesteśmy bardzo podekscytowani, że będzie pracowała z naszą ekipą młodych aktorów.

Bellucci, znana z takich filmów jak „Pasja” czy „Matrix: Rewolucje”, ostatnio pojawiła się w najnowszym filmie o przygodach Bonda, czyli „Spectre”, a także zagrała samą siebie w nowym sezonie „Twin Peaks”.

Na razie premiera „Nekromancera” nie została potwierdzona, produkcja ma natomiast ruszyć już w najbliższych miesiącach 2017 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.