"It's morbin time" - "Morbius" wróci na ekrany kin przez memy nabijające się z "Morbiusa"

03.06.2022 13:22
"It's morbin time" - "Morbius" wróci na ekrany kin przez memy nabijające się z "Morbiusa" Fot. Sony Pictures Entertainment (SPE/Collection Christophel/East News

Vox populi, vox Dei. Albo "XD". Trudno znaleźć inne reakcje na wieści o tym, że "Morbius" wróci do kin przez memy.

Morbius wróci do kin przez memy

Jak podaje portal ComicBook.com, "Morbius" powróci do kin w USA już dzisiaj (tj. w piątek 3 czerwca 2022 roku), a produkcja będzie wyświetlana w ponad tysiącu placówek. Przypominamy, że film pierwotnie zadebiutował w kinach w kwietniu, a od kilku tygodni jest też dostępny do kupienia w formie cyfrowej.

Polecamy

Film zarobił w box-office morbiliard dolarów, a na Rotten Tomatoes miał 225% pozytywnych ocen, więc Sony postanowiło, że produkcja musi powrócić do kin. Ludzie się tego wręcz domagali na Twitterze, sprawiając, że "Morbius" trendował tam przez cały tydzień na przełomie maja i czerwca, a Reddita, Discordy i inne strony internetowe/media społecznościowe zalały memy z Jaredem Leto i "morbieniem".

"It's Morbin' time" jest już klasycznym cytatem filmowym, będącym rywalem "Frankly my dear, I don't give a damn", Jared Leto dostanie pewnie z 10 Morbscarów za role doktora Michaela Morbiusa i wampira Morbiusa, a Matt Smith wykonał w filmie taniec, który zawstydziłby Barysznikowa. 

Polecamy

A tak naprawdę, to produkcja była krytykowana tak bardzo i zarobiła tak mało (około 163 milionów dolarów globalnie to tragiczny wynik dla filmu o bohaterze z komiksów), że Sony chce teraz zbić trochę gotówki na niekompetencji twórców, którzy zrobili film tak zły, że ludzie ironicznie zaczęli go określać najlepszym obrazem w dziejach.

Krótko mówiąc, to po prostu żart, który poszedł za daleko i prawdę mówiąc nikt nie powinien być zdziwiony, jeśli "Morbius" faktycznie zarobi teraz morbiliard dolarów.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.