Mulder i Scully powracają, by rozwiązać kolejną mroczną zagadkę

Sergiusz Kurczuk
22.08.2017 12:10
Z Archwium X, Moulder, Scully|undefined Fot. EastNews/Everett Collection

„Z Archiwum X” powraca w 11. sezonie. David Duchovny i Gillian Anderson, którzy wcielają się w agentów FBI Foxa Muldera i Danę Scully ponownie spotkali się na planie zdjęciowym. 

Po długiej przerwie w 2016 roku serial „Z Archiwum X powrócił na antenę telewizji w 10. sezonie. W rolach głównych ponownie wystąpili David Duchovny, który w wolnych chwilach zajmuje się również muzyką oraz znana z wielu niekonwencjonalnych ról Gillian Anderson. Chociaż głosy fanów odcinków z lat 90. były różne, producenci zdecydowali się stworzyć kolejną serię przygód agentów FBI Muldera i Scully. Informowaliśmy, że 11. sezon pojawi się na ekranach telewizorów i urządzeń mobilnych jeszcze w 2017 roku, ale niestety data premiery przesunęła się na początek 2018 roku. Do premiery jest już coraz bliżej, ponieważ na przełomie lipca i sierpnia ruszyły zdjęcia do serialu. W kolejnym sezonie oprócz głównych bohaterów ponownie zobaczymy Mitcha Pileggiego w roli Waltera Skinnera, Williama B. Davisa oraz Toma Braidwooda, Bruce'a Harwooda i Deana Haglunda.

Potwierdzono też powrót Annabeth Gish, która w 8., 9. i 10. sezonie serialu wcielała się w agentkę Monicę Reyes. Pojawią się też agenci Miller i Einstein, wprowadzeni w ostatniej serii, których grają Robbie Amell i Lauren Ambrose. Na planie zdjęciowym pojawili się już David Duchovny i Gillian Anderson. Aktorka postanowiła poinformować o tym swoich fanów i zamieściła na Twitterze selfie z Duchovnym.

Fani produkcji na pewno nie mogą się doczekać kolejnych przygód agentów FBI do zadań nadzwyczajnych. I mają na co czekać, bo 11. sezon będzie o 4 odcinki dłuższy. Z „Z Archiwum X spotkamy się więc w 10 odcinkach, które według słów twórców w większym stopniu będą nawiązać do korzeni serii. Zamiast jednej dłuższej skomplikowanej historii, ponownie dostaniemy bardziej samoistne przygody agentów. Jest więc na co czekać, szczególnie jeśli pamiętacie oryginalne sezony serialu. Podczas oczekiwań na kolejną porcję mocnych wrażeń z Mulderem i Scully zawsze możecie sięgnąć po dziecięcą wersję przygód niezapomnianych agentów.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.