NASA oferuje pomoc Marvelowi w uratowaniu Tony'ego Starka

Sergiusz Kurczuk
10.12.2018 13:25
Robert downey Jr (Avengers: Endgame)|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Endgame

W pierwszym zwiastunie filmu "Avengers 4" pojawia się Tony Stark uwięziony w przestrzeni kosmicznej. Przedstawiciele agencji NASA postanowili zaoferować pomoc Avengerowi.

Długo wyczekiwany zwiastun 4. części "Avengers" w końcu trafił do sieci. Trailer rozpoczyna się sceną, w której widzimy zdruzgotanego Tony'ego Starka. Złoty Avenger ma nie lada kłopoty, bo po konfrontacji z Thanosem utknął w przestrzeni kosmicznej. Na szczęście na pomoc wyrusza NASA!

"Avengers: Endgame" - NASA oferuje pomoc Tony'emu Starkowi

Zwiastun "Endgame" ukazuje dość dramatyczną sytuację Iron Mana. Mężczyzna nagrywa wiadomość do Pepper Potts, w której informuje, że na statku, którym leci w przestrzeni kosmicznej, nie pozostało mu już zbyt wiele rezerw tlenu i pożywienia. Heros wraca z planety Tytan, na której w "Infinity War" przegrał pojedynek z Thanosem. Trafił na nią za pomocą statku Ebony Mawa. Niestety pojazd uległ zniszczeniu. Po pstryknięciu Thanosa oprócz Tony'ego przy życiu pozostała jedynie Nebula. Trudno jednak określić czy Iron Man i siostra Gamory połączyli siły, czy Stark próbuje wrócić do domu w pojedynkę.

Wiadomość S.O.S. najwyraźniej nie umknęła uwadze amerykańskiej rządowej agencji kosmicznej NASA, ponieważ organizacja, postanowiła... pomóc Tony'emu Starkowi. Na oficjalnym koncie Twitter NASA pojawiła się zaskakująca wiadomość.

Hej, Marvel! Słyszeliśmy o Tonym Starku. Z tego, co wiemy, pierwszą rzeczą, jaką powinniście zrobić, to nasłuchiwanie w kontroli lotów przekazu "Avengers, mamy problem". Ale jeśli on nie może się z Wami porozumieć, polecamy, żeby wszystkie naziemne zespoły użyły wszelkich dostępnych zasobów, by skanować niebo w poszukiwaniu waszego zaginionego.

Marvel nie odpowiedział na pomoc oferowaną przez NASA, ale fanom spodobał się sposób, w jaki agencja odniosła się do niezwykle popularnego zwiastuna. Zapowiedź "Avengers: Endgame" pobiła rekord i stała się najchętniej oglądanym trailerem w ciągu 24 godzin w historii kinematografii.

Czy w filmie braci Russo Tony Stark zostanie uratowany w sposób, jaki zaproponowali przedstawiciele NASA? Prawdopodobnie nie. Fani mają już wiele teorii dotyczących tego, w jaki sposób Iron Man wróci na Ziemię. Jedna mówią o połączeniu sił z Nebulą, inne o akcji ratunkowej w wykonaniu nieobecnego w zwiastunie Rocket Raccoona, Pepper Potts w zbroi Rescue, czy niewidzianych od filmu "Thor: Ragnarok" Valkyrie, Korga i Mieka. Nie wykluczone, że Stark wcale nie zmierza na Ziemię, ale w poszukiwaniu broni, za pomocą której zniszczy Thanosa.

"Avengers: Edngame" - kiedy premiera?

Jak potoczą się losy Tony'ego Starka? Dowiemy się 25 kwietnia 2019 roku, kiedy 4. część "Avengers" wejdzie na ekrany kin. Zanim zobaczymy finałową potyczkę z Szalonym Tytanem, zadebiutuje pierwszy solowy film Marvel Studio o suberbohaterce - "Kapitan Marvel", który zadebiutuje 8 marca tego samego roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.