Na CinemaConie zaprezentowano zwiastun, logo i opis fabuły „Predatora”

Kamil Kacperski
27.04.2018 16:00
Na CinemaConie zaprezentowano zwiastun, logo i opis fabuły „Predatora” Fot. materiały prasowe

Na odbywającym się w Las Vegas konwencie filmowym, Fox postanowił pokazać pierwszy zwiastun ich nadchodzącej produkcji o legendarnym zabójcy z kosmosu. Niestety, na razie mamy tylko opis materiału, ale prawdopodobnie już niedługo będziemy mogli zobaczyć je na własne oczy.

Po wielu opóźnieniach i problemach produkcyjnych nareszcie wygląda na to, że nic już nie stanie na przeszkodzie filmowi „Predator” w reżyserii Shane'a Blacka. Podczas odbywającego się pod koniec kwietnia 2018 roku festiwalu CinemaCon w Las Vegas, Fox pokazał podczas swojej konferencji pierwszy zwiastun produkcji.

Materiał zapowiada horror pełen akcji, krwi, przekleństw i walki na śmierć i życie z kosmicznymi drapieżnikami. Tak według ScreenRant prezentował się trailer nowego „Predatora”:

Zwiastun rozpoczyna się w sąsiedztwie. Jest Halloween. Dzieciaki chodzą po domach. W jednym z nich, ktoś otwiera paczkę od JP Courier Co. Chłopczyk znajduje w niej maskę Predatora. Zaczyna bawić się sprzętem. Znajduje coś, co według niego jest statkiem, po czym przypadkowo budzi owy statek, który następnie uderza w ziemię. Postać Boyda Holbrooka jest przesłuchiwana. Twierdzi, że jest snajperem, który nic nie widział, natomiast bohater Sterlinga K. Browna wie, że coś jest na rzeczy. Holbrook twierdzi, że czuje się „obcy” na swojej planecie. Pojawiają się flashbacki z chaotycznego pościgu przez las. Olivia Munn wciela się w naukowca, który twierdzi, że Predatorzy ewoluują na każdej planecie, na której się znajdują. Holbrook mówi, że: „bycie zagrożeniem to główny ku*wa cel”. Predatorzy sieją zamęt w różnych miejscach, używając swoich pazurów do cięcia ludzi, leje się krew, a maski wyglądają idealnie. Dzieje się chaos w lasach i laboratorium. Okazuje się, że Munn jest całkiem dobra jeśli chodzi o strzelanie, na co ona odpowiada, że nauczyła się tego w Ameryce.

Predator ponownie rusza na łowy

Twórcy podzielili się również oficjalnym logiem produkcji, które już całkiem niedługo będzie można zobaczyć na każdym plakacie, zwiastunie i spocie telewizyjnym, który promować będzie nadchodzący horror akcji z Predatorem w roli głównej:

Fox podzielił się również zaktualizowanym opisem fabuły „Predatora”, w którym mniej więcej dowiadujemy się dokładnie tego samego, co z opisu fragmentu pokazanego podczas CinemaConu:

Z odległych zakątków galaktyki do podmiejskich uliczek przyszedł czas na łowy w „Predatorze”. Teraz, najbardziej śmiercionośni drapieżnicy są silniejsi, sprytniejsi i bardziej zabójczy niż wcześniej, ponieważ ulepszyli swoje umiejętności przez DNA z innych gatunków. Kiedy mały chłopiec przez przypadek aktywuje sygnał, który prowadzi ich na Ziemię, tylko przypadkowa drużyna byłych żołnierzy i ledwo żyjąca nauczycielka chemii mogą uratować ludzkość.

Całość zapowiada się na razie całkiem nieźle, więc miejmy nadzieję, że film będzie początkiem dobrej serii filmowej, a nie okaże się badziewiem. „Predator” pojawi się w kinach 21 września 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.