Na koniec świata i jeszcze dalej. Zobaczcie nowy zwiastun "Buzza Astrala" [WIDEO]

28.03.2022 14:05
Na koniec świata i jeszcze dalej. Zobaczcie nowy zwiastun "Buzza Astrala" [WIDEO] Fot. BackGrid UK/East News

Jedna z najlepszych postaci z "Toy Story" doczeka się własnej opowieści. Zobaczcie kolejny zwiastun wyczekiwanego "Buzza Astrala", czyli opowieści o kosmicznym pilocie, który zainspirował zabawkę.

Nowy zwiastun Buzza Astrala [WIDEO]

Po niedawnych "popisach" Disneya w postaci aktorskich wersji ich kultowych bajek, które były poniżej oczekiwań i nie dorównywały oryginałom, Imperium Myszki Miki postanowiło spróbować czegoś innego. Padło na stworzenie spin-offu "Toy Story", który skupi się na postaci Buzza Astrala. 

Polecamy

W filmie poznamy historię "prawdziwego" Buzza Astrala, czyli mężczyzny, który był inspiracją dla zabawki z oryginalnego "Toy Story". Głosu udzieli mu sam Kapitan Ameryka, czyli Chris Evans, a przedsmak jego przygód możecie zobaczyć w kolejnym zwiastunie, który zadebiutował w sieci z okazji Oscarów:

Disney nie zdradza zbyt dużo informacji na temat "Buzza Astrala". Jak czytamy w oficjalnym opisie filmu:

"Na koniec świata i jeszcze dalej!". Poznaj historię Strażnika Kosmosu w nowym filmie studia Disney i Pixar - "Buzz Astral".

Polecamy

Reżyserem produkcji jest Angus McLane. W pozostałych rolach w wersji oryginalnej pojawią się: Keke Palmer, Dale Soules, Taika Waititi, Peter Sohn, Uzo Aduba, James Brolin, Mary McDonald-Lewis, Efren Ramirez oraz Isiah Whitlock Jr.

Film "Buzz Astral" ma zadebiutować w polskich kinach już 17 czerwca 2022 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.