Na nowym zdjęciu z "Captain Marvel" przez przypadek znalazł się numer sekstelefonu

Sergiusz Kurczuk
08.11.2018 14:13
Brie Larson jako Captain Marvel|undefined Fot. materiały promocyjne

Brie Larson chciała nakłonić swoich fanów do udziału w wyborach, ale ich uwagę przykuł nietypowy numer, który pojawił się na nowym zdjęciu aktorki.

Początek listopada 2018 roku był ważnym okresem dla obywateli Stanów Zjednoczonych, ponieważ odbyły się wtedy wybory do Kongresu USA. Wiele gwiazd zaangażowało się w zachęcanie swoich fanów do wykonania patriotycznego obowiązku za pomocą zdjęcia na Instagramie. Nie inaczej postąpiła Brie Larson, którą niedługo zobaczymy w najnowszym filmie Marvel Studios "Captain Marvel". Niestety gest aktorki zszedł na dalszy plan, gdy bystroocy fani odkryli, że na fotografii widnieje numer na sekstelefon.

"Captain Marvel" - numer na sekstelefon na zdjęciu Brie Larson

5 listopada 2018 roku na instagramowym profilu Larson pojawiło się zdjęcie przedstawiające artystkę w kostiumie swojej najnowszej bohaterki - Carol Danvers lepiej znanej jako Captain Marvel. Aktorka stoi przy budce telefonicznej, wokół której rozlepiono plakaty z napisem "Rock the Vote".  Aktorka opisała swoją fotkę, nakłaniając obserwujących do uczestnictwa w tegorocznych wyborach.

Captain Marvote to kiepska gra słów, ale chodzi o to, że chcę przykuć waszą uwagę i prosić was, abyście jutro zagłosowali.

Post przykuł uwagę ponad 300 tysięcy użytkowników Instagrama, ale byli też tacy, którzy skupili się zupełnie na czym innym. Użytkownik serwisu Reddit o nicku anilsoi11 zauważył, że na rekwizycie ze zdjęcia Larson widnieje numer telefonu. I to nie byle jaki, bo pozwalający na dodzwonienie się do wciąż działającego sekstelefonu.

Internauta rozszyfrował, że numer brzmi 1-800-654-2192 i można z niego skorzystać, by dodzwonić się do osób oferujących telefoniczny seks za pieniądze. Twórcy filmów na podstawie komiksów Marvela używali już podobnego numeru w swoich filmach. Szybcy fani, którzy byli w stanie je zapisać lub zapamiętać, a potem wykręcić w swoich telefonach, mogli usłyszeć specjalnie przygotowane nagranie, zostawione przez bohatera danej produkcji. Tego typu Easter egg pojawił się prawie w "Infinity War". Tym razem zadecydował jednak przypadek.

"Captain Marvel" - kiedy premiera?

Film z Brie Larson w roli głównej ma rozpocząć nową erę w historii MCU. W przyszłości powstanie więcej produkcji poświęconych superbohaterkom. Na razie w planach jest solowy film o Black Widow, ale Kevin Feige zapowiedział, że na dużym ekranie zadebiutuje również Ms. Marvel (Kamala Khan). Czy „Kapitan Marvel” odniesie sukces komercyjny? Jak bohaterka pokona kosmiczne zagrożenie? Jakie informacje dotyczące fabuły „Avengers 4” pojawią się w filmie? Dowiemy się za kilka miesięcy. Produkcja zadebiutuje w USA pod koniec lutego 2019 roku. Do Polski „Kapitan Marvel” zawita w Dzień Kobiet, czyli 8 marca tego samego roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.