"Na noże 2" może być lepszy od oryginału - zobaczcie zwiastun kryminału z Danielem Craigiem

08.11.2022 12:44
"Na noże 2" może być lepszy od oryginału - zobaczcie zwiastun kryminału z Danielem Craigiem Fot. materiały prasowe/JOHN WILSON/NETFLIX

W drugiej części filmu "Na noże" detektyw Benoit Blanc udaje się do Grecji, aby rozwikłać zagadkę morderstwa i wytypować sprawcę z barwnego grona podejrzanych. Zobaczcie nowy zwiastun produkcji.

Glass Onion/Na noże 2 - nowy zwiastun zapowiada nam pyszny kryminał

Jeden z najbardziej zaskakujących hitów ostatnich lat doczekał się kontynuacji - mowa o "Na noże", które już w grudniu otrzyma kontynuację w postaci "Glass Onion". Teraz Netflix postanowił podzielić się nowym zwiastunem filmu, który zapowiada nam naprawdę przyjemny kryminał z doborową obsadą. 

Polecamy

Benoit Blanc powraca, aby rozwikłać kolejną sprawę w najnowszym kryminale Riana Johnsona. Za sprawą najnowszej przygody nieustraszony detektyw trafia do luksusowej rezydencji na pewnej greckiej wyspie, ale to, jak i dlaczego się tam znalazł, jest jedną z wielu zagadek.

Blanc wkrótce poznaje bardzo różnorodną grupę znajomych, którzy zebrali się, jak co roku, na zaproszenie miliardera Milesa Brona. Na liście gości znaleźli się dawny partner biznesowy Milesa, Andi Brand, obecna gubernatorka stanu Connecticut, Claire Debella, odnoszący sukcesy naukowiec Lionel Toussaint, projektantka mody i była modelka, Birdie Jay, oraz jej niezawodna asystentka Peg, a także influencer Duke Cody i jego dziewczyna Whiskey.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun "Glass Onion":

Polecamy

Jak w każdym porządnym kryminale, z każdym z bohaterów wiążą się jakieś tajemnice, kłamstwa i motywacje. Kiedy ktoś ginie, każdy staje się podejrzany. Powracający na plan serii, którą rozpoczął, nominowany do Oscara Rian Johnson jest zarazem scenarzystą i reżyserem filmu "Glass Onion: Film z serii Na noże", w którym ponownie pojawi się sam Daniel Craig.

W pozostałych rolach pojawią się: Edward Norton, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Jessica Henwick, Madelyn Cline oraz Kate Hudson czy Dave Bautista. Film zadebiutuje na Netflix już 23 grudnia 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.