Najbardziej obrzydliwy zwiastun wszech czasów? Zobaczcie zapowiedź musicalu "Koty"

19.07.2019 12:01
Koty sir Ian McKellen|undefined Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Koty"

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Koty" od Universal Pictures. Uważajcie, bo musical Webbera z Taylor Swift może zmienić wasze życie. I to na gorsze.

Filmowa adaptacja legendarnego musicalu autorstwa Andrew Lloyda Webbera była przygotowywana przez wiele lat, a w obsadzie produkcji znajdziemy m.in. Idrisa Elbę, Taylor Swift, Jessicę Hudson, a także sir Iana McKellena i Jasona Derulo. Produkcja ma przedstawić światu "nową technologię animacji futer", a wszystko po to, by jak najbardziej przybliżyć aktorów do wyglądu prawdziwych kotów.

Cats - pierwszy zwiastun musicalu z gwiazdorską obsadą

Cóż, trzeba przyznać, że praca wykonana przez magików odpowiedzialnych za efekty specjalne i CGI jest naprawdę imponująca, ponieważ futerka wszystkich aktorów wyglądają przepięknie. Niestety ich twarze są tego kompletnym przeciwieństwem i zwiastun "Kotów" raczej przeraża i wzbudza niepokój, a nie wywołuje ciarki zachwytu z powodu wspaniałej muzyki i choreografii. Cóż, przekonajcie się sami - może wam się spodoba bardziej:

Przeczytaj także

Internet nieco zawrzał i w trakcie niecałych 24 godzin od debiutu zwiastuna "Kotów" na Twitterze pojawiło się prawie pół miliona postów na temat produkcji. Jak się pewnie domyślacie, większość z nich jest raczej negatywnych. Niektórzy stwierdzili nawet, że Sonic z nadchodzącej adaptacji popularnej serii gier wygląda przy "Kotach" jak dzieło sztuki. Oto kilka innych przykładowych reakcji:

Akcja "Kotów" rozgrywa się w Londynie na śmietnisku, gdzie raz do roku spotykają się wszystkie koty z tego miasta. Podczas wydarzenia przypominane są ich dzieje i przygody, a pod koniec spotkania, przywódca kociej gromady, Matuzalek, przemawia i wybiera jednego spośród kotów, aby ten otrzymał nowe życie w niebiańskim świecie. Podczas spotkania dochodzi do komplikacji, kiedy pojawia się groźny, tajemniczy kot, Macavity i porywa starego przywódcę. 

"Koty" mają zadebiutować w kinach jeszcze w grudniu 2019 roku. 

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.