Najbardziej przerażające zdjęcie Pennywise'a

Sergiusz Kurczuk
08.08.2017 15:32
Najbardziej przerażające zdjęcie Pennywise'a Fot. kadr z filmu

Jeśli boisz się klaunów, wyłącz tę stronę! W sieci pojawiły sie najnowsze zdjęcia tytułowego klauna z filmu na podstawie książki Stephena Kinga „To”. Tak przerażających fotek Pennywise'a jeszcze nie było!

Nowa filmowa wersja „Tego” budzi wiele emocji wśród fanów prozy Stephena Kinga i widzów pierwszego filmu z 1990 roku. W sieci pojawiło się już kilka zdjęć, a nawet fragmentów filmu, na których prezentuje się przerażający klaun Pennywise. W jednym z trailerów nawet śpiewał mroczną piosenkę. Zdjęcia zawsze przedstawiały potwora ukrytego w mroku, a na materiałach wideo był widoczny dosłownie przez ułamek sekundy. A to przecież właśnie demoniczny Pennywise najbardziej przyciąga wszystkich fanów horrorów.

W klauna wcielił się aktor Bill Skarsgard. Charakteryzacja była tak straszna (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu), że dzieci grające główne role naprawdę się go przeraźliwie bały. Na domiar złego kreacja Skarsgard spowodowała, że prawdziwi profesjonalni klauni zaczęli narzekać na spadek zainteresowania ich usługami. Ludzie naprawdę zaczęli znowu bać się klaunów i remake „Tego” się do tego przyczynił. A będzie jeszcze straszniej. W Internecie pojawiły się nowe zdjęcia Pennywise'a. Tym razem możemy się przyjrzeć z bliska upiornemu klaunowi.

Wszystko za sprawą artykułu w „Empire Magazine” na temat filmu. Nowe zdjęcia z wywołującym gęsią skórkę klaunem obiegły świat. Na jednym z nich widzimy, jak Pennywise przerażająco się uśmiecha. Jego karykaturalna głowa pokryta jest łuszczącą się białą farbą. Straszliwy uśmiech podkreśla makijaż ust i oczu. Druga fotka przedstawia klauna, który skrada się w kierunku wystraszonego dziecka. Trzeba przyznać, że te zdjęcia naprawdę robią wrażenie. Każdy, kto cierpi na koulrofobię, na pewno przyzna rację. Klaun z 1990 roku w porównaniu z nową wersją, wygląda jak poczciwy Ronald McDonald

Film Andresa Muschiettiego wchodzi do polskich kin 8 września. Czy nowa ekranizacja książki Kinga będzie tak przerażająca, jak się zapowiada?

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.