Najgorsze polskie filmy 2018 roku według czytelników Antyradia.pl [WYNIKI SONDY]

Kamil Kacperski
27.12.2018 14:28
Kobiety mafii|undefined Fot. kadr z filmu "Kobiety mafii"

Czas sprawdzić, co za potworek Waszym zdaniem zasłużył na tytuł "najgorszego polskiego filmu 2018 roku". Czy to nowa produkcja Patryka Vegi? A może jakaś komedia romantyczna?

Ostatnie, najlepsze miejsce przypadło filmowi "Odnajdę cię", czyli polskiej wersji "Uprowadzonej". Produkcja zasłużyła jedynie na 1% Waszych głosów. Gratulujemy dobrego wyniku! Kolejne 5 miejsc z wynikiem 2% zajęły produkcje "Serce nie sługa", "Juliusz", "Plan B", "Kobieta Sukcesu" oraz "Krew Boga". Nieco gorszy wynik (3%) zanotował "Narzeczony na niby", a jeden punkt procentowy więcej zdobył "Podatek od miłości". 

Po 5% Waszych głosów zdobyły 3 produkcje - "Eter", "Miłość jest wszystkim" oraz jeden z filmów o Bitwie o Anglię, czyli "Dywizjon 303. Historia prawdziwa". Druga z produkcji, czyli "303. Bitwa o Anglię" zajęła 4. miejsce z wynikiem 7%, przez co nie zdołała zdobyć podium. Te zostało zaś zdobyte przez...

Najgorsze polskie filmy 2018 roku

"Plagi Breslau", czyli pierwszy z dwóch filmów Patryka Vegi w zestawieniu. Film, który zadebiutował w grudniu na platformie Showmax zdobył 11% i zajął 3. miejsce w rankingu najgorszych polskich produkcji 2018 roku. Co według Was było gorsze od "Plag Breslau"? "Planeta singli 2", czyli kontynuacja komedii romantycznej z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą w rolach głównych. Sequel hitu doczekał się 12% głosów, przez co zdobył srebrny medal. Oznacza to, że pozostał jeszcze jeden film, który według Was był gorszy od wymienionych wcześniej produkcji. 

Bez większego zaskoczenia to "Kobiety mafii" okazały się bezapelacyjnym zwycięzcą naszego plebiscytu na "Najgorszy polski film 2018 roku". Produkcja Patryka Vegi absolutnie znokautowała konkurencję i zdobyła aż 37% głosów. A oto pełne wyniki sondy:

najgorszy_polski_film_2018_wyniki_01

Zapraszamy do głosowania na najlepszy film superbohaterski 2018 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.