Najlepsze filmy Sylvestrem Stallone'em według czytelników Antyradia.pl [WYNIKI SONDY]

Kamil Kacperski
29.11.2018 15:44
Sylvester Stallone|undefined Fot. kadr z filmu

W związku z premierą "Creeda II" i nadchodzącym "Rambo V" postanowiliśmy zapytać Was o najlepsze filmy z udziałem Sylvestra Stallone'a. Oto wyniki głosowania.

Do wyboru było 14 najlepszych filmów z udziałem Stallone'a i "Stój, bo mamuśka strzela". Tylko dwie z propozycji nie otrzymały żadnego głosu - byli to "Mali agenci 3-D" oraz "Mrówka Z", czyli filmy przeznaczone głównie dla osób młodszych. Na kolejnych miejscach z 1% głosów znalazły się produkcje "Ucieczka do zwycięstwa" i "Strażnicy Galaktyki 2". Całe 2% zebrały kolejne 2 filmy: "Creed: Narodziny legendy" oraz "Plan ucieczki".

Kolejne dwa miejsca należały do 2 produkcji, które doczekały się po 3% wszystkich głosów - "Oskar" oraz "Copland". O punkt procentowy więcej zdobyły "Niezniszczalni" oraz "Tango i Cash". Tuż za podium znalazł się natomiast "Człowiek demolka", który zdobył 6% wszystkich głosów oddanych przez Was.

Najlepsze filmy z Sylvestrem Stallone'em

Trzecie miejsce na podium zajął film "Stój, bo mamuśka strzela", czyli komedia o policjancie, który opiekuje się swoją starszą mamą. Film był zmiażdżony przez krytyków i okazał się kompletnym rozczarowaniem w boks-offisie. Produkcja zebrała jednak aż 9% Waszych głosów, co dało jej bardzo wysokie miejsce w rankingu najlepszych filmów Sylvestra Stallone'a według czytelników Antyradia.pl.

Dwa następne miejsca raczej nie będą dla nikogo zaskoczeniem - zajęły je filmy "Rocky" i "Rambo". Ale który z nich zdobył więcej głosów? Cóż, podobnie jak w wypadku sondy dotyczącej tego, z kim bardziej Wam się kojarzy Sly, o kilkanaście punktów procentowych wygrał Rocky Balboa. To on otrzymuje złoty medal z wynikiem 37% wszystkich głosów. Pierwsza odsłona "Rambo" otrzymała zaś 26% Waszych głosów, dzięki czemu film uplasował się na 2. pozycji zestawienia.

saw

Pierwsze dwa miejsca zgadzają się z naszą listą 10 najlepszych filmów z Sylvestrem Stallone'em, natomiast kolejne miejsca są już całkowicie inne od naszych wyborów. U nas na przykład "Stój, bo mamuśka strzela" nie znalazła się nawet obok topowych miejsc. 

Nowe filmy z Sylvestrem Stallone'em

Samego Johna Rambo zobaczymy zaś raz jeszcze już w 2019 roku w filmie "Rambo V: Last Blood". Niestety, wraz z premierą "Creeda II" zakończyła się przygoda Sylvestra Stallone'a z postacią Rocky'ego. Aktor poinformował na Instagramie, że kończy swoją przygodę z serią filmów o bokserze i oddaje franczyzę w ręce Michaela B. Jordana, Ryana Cooglera i Steve'a Capela Juniora. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.