Napij się wódki ze Scarlett Johansson. Gwiazda Marvela zaprasza fanów na oficjalną premierę "Black Widow"

06.03.2020 09:23
Scarlett Johansson|undefined Fot. Invision/Invision/East News

Scarlett Johansson zaprosiła fanów do wzięcia udziału w loterii. Nagrodą jest udział w oficjalnej premierze "Black Widow" i wspólne imprezowanie z gwiazdą na after party w iście rosyjskim stylu. 

Na premierę "Black Widow" czekają miliony widzów na całym świecie. Z tej okazji Scarlett Johansson dała swoim fanom szansę na obejrzenie nowego filmu Marvel Studios podczas oficjalnego pokazu w Los Angeles. To jednak nie koniec atrakcji. Po projekcji zwycięzca loterii wybierze się z gwiazdą na after party.

"Black Widow" - Scarlett Johansson zaprasza na premierę filmu

Aktorka przy współpracy z serwisem Omaze nagrała krótkie wideo planu "Black Widow". Johansson udaje, że wbrew przepisom panującym podczas kręcenia zdjęć, nagrywa zakulisowy przeciek, zdradzający ekscytujące tajemnice nadchodzącego filmu. W rzeczywistości zabawne nagranie to zachęta do wzięcia udziału w loterii. 

Na Omaze.com pojawił się opis przedsięwzięcia. 

Scarlett Johansson właśnie zrekrutowała cię, żebyś był jej VIP-em na światowej premierze "Black Widow"! Oto twoja misja: ty i twój przyjaciel/przyjaciółka polecicie do Los Angeles, zobaczyć niesamowity powrót Natashy Romanoff na duży ekran w wyczekiwanym solowym filmie o członkini Avengers. Po obejrzeniu jak wasza ulubiona rudowłosa wyszkolona zabójczyni robi to, co umie najlepiej (kopanie tyłków), zrobicie to, co wy umiecie najlepiej (jedzenie/picie/tańczenie/plątanie się) na ekskluzywnym after party. Najlepsza część imprezy? Picie szotów wódki ze Scarlett. No chyba że nie macie skończonych 21 lat, albo nie pijecie. W takim wypadku Scarlett dokona ostatecznego poświęcenia... i wypije wsze szoty za was. Loty i hotel na nasz koszt!

Jedyne, co trzeba zrobić, to wpłacić wybraną przez siebie kwotę. Im większa suma, tym większa szansa na zwycięstwo w loterii. Pieniądze zebrane dzięki wpłatom fanów Johansson trafią do firmy Solar Responders, która zajmuje się odnawialnym źródłem energii, jakim są promienie słoneczne. Jak widać, biorąc udział w zabawie, można połączyć przyjemne z pożytecznym. 

 

Przeczytaj także

"Black Widow" - kiedy premiera?

Film w reżyserii Cate Shortland trafi na ekrany kin już 1 maja 2020 roku. Trzon obsady stanowią nominowane do Oscarów aktorki - Rachel WeiszJohansson i Florence Pugh. Towarzyszy im ulubieniec widzów "Stranger Things" David Harbour, który pojawia się w roli sympatycznego Red Guardiana. W filmie zobaczymy O.T. Fagbenle'a, który wcieli się w tajemniczego Ricka Masona, a także Williama Hurta.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Black Widow": Robert Downey Jr. ponownie w roli Iron Mana

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.