Napij się wódki ze Scarlett Johansson. Gwiazda Marvela zaprasza fanów na oficjalną premierę "Black Widow"

06.03.2020 09:23
Scarlett Johansson|undefined Fot. Invision/Invision/East News

Scarlett Johansson zaprosiła fanów do wzięcia udziału w loterii. Nagrodą jest udział w oficjalnej premierze "Black Widow" i wspólne imprezowanie z gwiazdą na after party w iście rosyjskim stylu. 

Na premierę "Black Widow" czekają miliony widzów na całym świecie. Z tej okazji Scarlett Johansson dała swoim fanom szansę na obejrzenie nowego filmu Marvel Studios podczas oficjalnego pokazu w Los Angeles. To jednak nie koniec atrakcji. Po projekcji zwycięzca loterii wybierze się z gwiazdą na after party.

"Black Widow" - Scarlett Johansson zaprasza na premierę filmu

Aktorka przy współpracy z serwisem Omaze nagrała krótkie wideo planu "Black Widow". Johansson udaje, że wbrew przepisom panującym podczas kręcenia zdjęć, nagrywa zakulisowy przeciek, zdradzający ekscytujące tajemnice nadchodzącego filmu. W rzeczywistości zabawne nagranie to zachęta do wzięcia udziału w loterii. 

Na Omaze.com pojawił się opis przedsięwzięcia. 

Scarlett Johansson właśnie zrekrutowała cię, żebyś był jej VIP-em na światowej premierze "Black Widow"! Oto twoja misja: ty i twój przyjaciel/przyjaciółka polecicie do Los Angeles, zobaczyć niesamowity powrót Natashy Romanoff na duży ekran w wyczekiwanym solowym filmie o członkini Avengers. Po obejrzeniu jak wasza ulubiona rudowłosa wyszkolona zabójczyni robi to, co umie najlepiej (kopanie tyłków), zrobicie to, co wy umiecie najlepiej (jedzenie/picie/tańczenie/plątanie się) na ekskluzywnym after party. Najlepsza część imprezy? Picie szotów wódki ze Scarlett. No chyba że nie macie skończonych 21 lat, albo nie pijecie. W takim wypadku Scarlett dokona ostatecznego poświęcenia... i wypije wsze szoty za was. Loty i hotel na nasz koszt!

Jedyne, co trzeba zrobić, to wpłacić wybraną przez siebie kwotę. Im większa suma, tym większa szansa na zwycięstwo w loterii. Pieniądze zebrane dzięki wpłatom fanów Johansson trafią do firmy Solar Responders, która zajmuje się odnawialnym źródłem energii, jakim są promienie słoneczne. Jak widać, biorąc udział w zabawie, można połączyć przyjemne z pożytecznym. 

 

Przeczytaj także

"Black Widow" - kiedy premiera?

Film w reżyserii Cate Shortland trafi na ekrany kin już 1 maja 2020 roku. Trzon obsady stanowią nominowane do Oscarów aktorki - Rachel WeiszJohansson i Florence Pugh. Towarzyszy im ulubieniec widzów "Stranger Things" David Harbour, który pojawia się w roli sympatycznego Red Guardiana. W filmie zobaczymy O.T. Fagbenle'a, który wcieli się w tajemniczego Ricka Masona, a także Williama Hurta.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Black Widow": Robert Downey Jr. ponownie w roli Iron Mana

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.