Nareszcie poznaliśmy tytuł "Facetów w czerni" z Chrisem Hemsworthem i Tessą Thompson

Kamil Kacperski
06.12.2018 12:21
Nareszcie poznaliśmy tytuł "Facetów w czerni" z Chrisem Hemsworthem i Tessą Thompson Fot. kadr z wideo "Men In Black 4,2019,Chris Hemsworth,Tessa Thompson,First Look"/Youtube.com

Sony udostępniło również oficjalne logo produkcji, która trafi do kin latem 2019 roku. Jaki tytuł nosi kontynuacja przygód agentów pracujących dla organizacji MIB?

Z okazji nadchodzącego Comic Conu w Brazylii Sony opublikowało nowe informacje na temat rebootu/sequela "Facetów w czerni". Produkcja z Tessą Thompson i Chrisem Hemsworthem w rolach głównych będzie nosiła tytuł "Men In Black International". Wygląda więc na to, że tym razem agenci będą operowali na terenie wielu różnych państw. 

Oprócz tego Sony udostępniło również pierwsze oficjalne zdjęcie z "Men In Black International". I niestety, nie są to bohaterowie w tradycyjnych przebraniach, ani nawet zdjęcie jakiegoś ciekawego kosmity - to jedynie podrasowane logo potwierdzające tytuł nadchodzącego filmu z Hemsworthem i Thompson:

Znamy tytuł nowych Facetów w czerni

Do aktorów znanych z "Thora: Ragnarok" dołączy Liam Neeson,który wcieli się w ich szefa, a także Emma Thompson, która grała już Agentkę O w poprzedniej produkcji z serii "Faceci w czerni". Od początku zapowiadano jednak, że w nowym "Men in Black" nie powrócą agenci J i K, w których wcielali się Will Smith i Tommy Lee Jones. W obsadzie znaleźli się również Kumajl Nanjiani, Les Twins i Rafe Spall.

Ostatni z wymienionych aktorów ma zagrać czarny charakter. Wiemy, że akcja spin-offu będzie się działa głównie w Londynie, a postaci Chrisa Hemswortha, Tessy Thompson i Liama Neesona pracują dla brytyjskiego oddziału MIB. Reżyserem produkcji jest F. Gary Gray, który ma na koncie m.in. "Straight Outta Compton", czy 8. część "Szybkich i wściekłych". Polska premiera filmu planowo odbędzie się 15 czerwca 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.