Nareszcie ruszyły zdjęcia do filmu "The Flash". Czy w filmie pojawi się Batman Michaela Keatona?

20.04.2021 12:36
Nareszcie ruszyły zdjęcia do filmu "The Flash". Czy w filmie pojawi się Batman Michaela Keatona? Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

Po wielu opóźnieniach, zawirowaniach i innych incydentach nareszcie ruszyły zdjęcia do "The Flasha" z Ezrą Millerem w roli głównej. Dowiedzieliśmy się również, co z występem Michaela Keatona w nadchodzącym filmie.

The Flash - nareszcie ruszyły zdjęcia do filmu DC

Aż chce się powiedzieć "no nareszcie". Po wielu latach opóźnień ruszyły w końcu zdjęcia do "The Flasha". Informację potwierdził sam reżyser Andy Muschietti. Na szczęście dowiedzieliśmy się również, że Michael Keaton powróci do roli Batmana w nadchodzącym filmie!

Polecamy

Jeszcze kilka tygodni temu Michael Keaton nie był za bardzo pewien, czy pojawi się w nadchodzącym filmie. Pandemia koronawirusa przestraszyła aktora, który ze względu na swój wiek był trochę przestraszony wycieczką do Londynu, gdzie "The Flash" jest kręcony. Jego agencja ICM Partners potwierdziła jednak w rozmowie z The Wrap, że Keaton pojawi się na planie.

Tak jak wspomnieliśmy, informację na temat startu zdjęć potwierdził reżyser Andy Muschietti, który podzielił się również animowanym logo filmu:

Polecamy

"The Flash" ma całkiem imponującą obsadę. Główną rolę zagra Ezra MIller. Oprócz niego w filmie pojawiają się Maribel Verdú jako Nora Allen, Kiersey Clemons jako Iris West oraz Michael Keaton i Ben Affleck, którzy powtórzą swoje role jako Batmanowie.

Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że Ron Livingston zastąpi Billy'ego Crudupa w roli Henry'ego Allena (wcielał się w niego w "Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera"). Reżyserem jest Andy Muschietti, natomiast scenariusz przygotowała Christina Hodson ("Birds of Prey"). Producentami są Barbara Muschietti i Michael Disco. 

"The Flash" ma zadebiutować 4 listopada 2022 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.