Nastoletnia agentka ratuje świat. Zobacz pierwszy zwiastun aktorskiego filmu "Kim Kolwiek"

Sergiusz Kurczuk
10.12.2018 10:26
Sadie Stanley (Kim Kolwiek)|undefined Fot. kadr z filmu Kim Kolwiek

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun aktorskiego remake'u animacji Kim Kolwiek. Jak seria o nastoletniej tajnej agentce prezentuje się w nowej odsłonie?

Studio Disneya postanowiło stworzyć aktorskie wersje prawie wszystkich swoich produkcji. Nie tylko klasyki animacji pokroju "Króla Lwa", "Mulan" czy "Dumbo", które królowały w kinach, ale nawet serialu animowanego "Kim Kolwiek". Produkcję filmu z żywymi aktorami na podstawie kreskówki zapowiedziano już jakiś czas temu, ale teraz mamy w końcu konkrety w postaci pierwszego zwiastuna. Jak Sadie Stanley prezentuje się jako nieustraszona nastoletnia tajna agentka?

"Kim Kolwiek" - zwiastun aktorskiego remake'u

W serialu z 2000 roku Kim musiała balansować pomiędzy zwykłym życiem nastolatki i ekscytującymi przygodami superszpiega. W walce ze złem pomagał jej przyjaciel o imieniu Ross Rabiaka. Animowana produkcja cieszyła się tak dużą popularnością, że została nagrodzona Emmy. Postanowiono również powołać do życia dwa animowane filmy kinowe. Po 11-letniej przerwie od ostatniego odcinka kreskówki zdecydowano się przypomnieć o Kim. Jak prezentuje się pierwszy zwiastun filmu?

Zapowiedź jest naładowana akcją, scenami walki i szpiegowskimi gadżetami, których nie powstydziłyby się James Bond. Nie zabrakło również odrobiny humoru, charakterystycznego dla serialu animowanego. Tytułowa bohaterka w dwóch zdaniach streszcza, jak zaczęła się jej przygoda z tajną agencją. Przez przypadek dostała wezwanie do akcji. Jako że odrobiła pracę domową, postanowiła na nie odpowiedzieć i od tamtej pory niejednokrotnie uratowała świat przed zakusami czarnych charakterów.

"Kim Kolwiek" - kiedy premiera filmu?

Za scenariusz filmu „Kim Kolwiek” odpowiedzą Mark McCorkle i Robert Schooley - twórcy serialu. W tytułową postać wcieliła się Sadie Stanley. Na ekranie u jej boku pojawią się Alyson Hannigan, Patton Oswalt, Todd Stashwick, Taylor Ortega, Ciara Wilson, Erika Tham, Issac Ryan Brown, Christy Carlson Romano, i Connie Ray. Mimo wypuszczenia zwiastuna nadal nie wiadomo, kiedy dokładnie zobaczymy "Kim Kolwiek". Potwierdzono jedynie, że film trafi na kanał Disney Chanell w roku 2019.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.