Natalie Portman zagra jednak w filmie „Thor: Ragnarok”?

Robert Skowronski
09.05.2017 10:05
Natalie Portman zagra jednak w filmie „Thor: Ragnarok”? Fot. kadr z filmu

Pewności nie ma, ale zdjęcie opublikowane przez reżysera filmu wskazywałoby na to, że Natalie Portman wróci na ekrany jako Jane Foster.

„Thor: Ragnarok” to bogata obsada, bo oprócz Chrisa Hemswortha znaleźli się w niej również Tom Hiddleston, Mark Ruffalo, Cate Blanchett, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Anthony Hopkins, Benedict Cumberbatch i Idris Elba. A gdzie Natalie Portman? Sytuację tłumaczył już nawet sam Kevin Feige z Marvela:

Chcieliśmy, żeby Thor poznał kogoś, kto w pewnym sensie byłby mu równy. Jego związek z Jane potoczył się w nieoczekiwanym kierunku, gdzieś pomiędzy „Thor: Mroczny Świat” a „Thor: Ragnarok”. Chcieliśmy zestawić go z bohaterką, która byłaby znacznie mu bliższa, silna i w wielu aspektach go przewyższająca.

Już pogodziliśmy się z brakiem Jane Foster, ale zdjęcie, które opublikował Taika Waititi sugerowałoby, że Portman być może jednak pojawi się w filmie, choćby w scenie po napisach.

Dopisek „uwaga na znaki” sprawia, że wyrasta to na co najmniej niejednoznaczny tweet. Może Jane miałaby wystąpić w scenie z Grootem znanym ze „Strażników Galaktyki”? Jak wiadomo Thora zobaczymy w „Avengers: Infinity War”, gdzie pojawi się także Star Lord ze swoją świtą. Czy znajdzie się tam też miejsce dla postaci granej przez Portman? Odpowiedzi jeszcze brak, ale być może coś wisi w powietrzu.

Scenariusz „Thor: Ragnarok” przygotowali Craig Kyle, Christopher Yost, Stephany Folsom oraz Eric Pearson. Film wkroczy na polskie ekrany 25 października 2017 roku.

Po roli w „Jackie” Portman ma wystąpić u Ridleya Scotta w filmie „All The Money in the World” wraz z Jackiem Nicholsonem. Plan zdjęciowy tego opartego na faktach dramatu tworzonego dla Sony Pictures ma wystartować w maju 2017 roku. Scenariusz obrazu napisał David Scarpa („Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia”, „Ostatni bastion”).

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.