Neo i Trinity powrócili! Zobacz Keanu Reevesa i Carrie-Anne Moss na nagraniu z planu "Matriksa 4"

17.02.2020 08:44
Matrix|undefined Fot. kadr z filmu Matrix

Trwają zdjęcia do filmu "Matrix 4". W sieci pojawiło się nagranie z planu zdjęciowego, na którym widzimy Keanu Reevesa i Carrie-Anne Moss w swoich kultowych rolach. 

Kiedy pojawiły się pierwsze informacje na temat kontynuacji "Matriksa" wielu fanów nie mogło uwierzyć, że po latach gwiazdy oryginalnej trylogii powrócą do swoich ról. Tak się jednak stało i od lutego 2020 w San Francisco trwają zdjęcia do czwartej części filmu. W rolach głównych ponowne zobaczymy Keanu Reevesa i Carrie-Anne Moss. Dzięki nagraniu z planu zdjęciowego, możemy zobaczyć, jak prezentują się w rolach Neo i Trinity.

"Matrix 4" - Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss na planie zdjęciowym filmu

Na Twitterze Ayako Uedy pojawiło się krótkie nagranie, pozwalające pobieżnie przyjrzeć się bohaterom "Matriksa 4". Widzimy na nim scenę przejazdu przez miasto. Reeves siedzi na motocyklu, a Moss jedzie w czarnej furgonetce. 

Jak widać, Reeves nie zrezygnuje ze swojego image'u, do którego przyzwyczaił nas serią "John Wick". W nowej części "Matriksa" Neo będzie miał długie włosy i zarost, co udowodniło już pierwsze nagranie aktora z planu nadchodzącego filmu. 

Przeczytaj także

Powyższe wideo nie należy do najdynamiczniejszych, ale "Matrix 4" będzie obfitował w sceny akcji, których nie powstydziłby się poprzednie trzy części. Na innym nagraniu, które trafiło do mediów społecznościowych kilka dni wcześniej, możemy zobaczyć kręcenie sceny, w której główni bohaterowie skaczą z dachu.

Powyższy popis wykonali zapewne kaskaderzy, którzy zastąpili Reevesa i Moss. Materiał z planu zapowiada jednak, że Neo nadal będzie potrafił naginać rzeczywistość według swojej woli. 

Przeczytaj także

"Matrix 4" - kiedy premiera?

Za reżyserię i scenariusz odpowie Lana Wachowski. W pisaniu skryptu pomogą jej Aleksandar Hemon i David Mitchell. Wachowski będzie też producentką filmu obok Granta Hilla, który pracował już przy "Matriksie Reaktywacji" i "Matriksie rewolucjach". 

Przeczytaj także

W rolach głównych wystąpią oprócz Keanu Reevesa i Carrie-Anne Moss, powróci również Jada Pinkett Smith, która ponownie wcieli się w Niobe. W serii zadebiutują Priyanka Chopra, Jessica Henwick, Eréndira Ibarra, Neil Patrick Harris, Andrew Caldwell, Toby Onwumere oraz Yahya Abdul-Mateen II, który ma zagrać młodego Morfeusza. Premiera filmu została zaplanowana na 21 marca 2021 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Tajemnica kodu z filmu „Matrix” rozwiązana. Nie uwierzysz, co oznaczają zielone symbole

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.