Barack i Michelle Obama zrealizują własny program dla Netfliksa

Natalia Hluzow
09.03.2018 16:12
Barack i Michelle Obama|undefined Fot. JIM YOUNG/AFP/EAST NEWS

Były prezydent Stanów Zjednoczonych prowadzi rozmowy z firmą Netflix w sprawie programu, który miałby wyprodukować (i być może także poprowadzić) wraz ze swoją żoną Michelle.

8 marca 2018 roku magazyn New York Times ogłosił zaskakującą informację, że zaledwie rok po zakończeniu drugiej kadencji na stanowisku prezydenta USA, Barack Obama postanowił związać się z najsłynniejszą platformą streamingową na świecie jako producent i twórca własnego programu telewizyjnego. 

Barack Obama stworzy program dla Netfliksa?

Według informacji zdobytych przez NYT, Barack i Michelle Obama mają stworzyć ekskluzywny content dla Netfliksa, zaś CNN donosi, że była prezydencka para może również pojawić się

kamerą. Na razie nie są znane żadne szczegóły produkcji, charakter czy liczba odcinków programu, jednak – jak podają źródła – Obama nie zamierza używać swojego show do komentowania prezydentury Donalda Trumpa, lecz skupić się na inspirujących historiach. 

Amerykańskie media spekulują, że tematyka programu może skupić się na kwestiach ważnych społecznie, a więc na opiece zdrowotnej, prawach wyborczych, imigracji, polityce zagranicznej czy zmianach klimatycznych. 

Jeśli umowa między Obamą i Netfliksem dojdzie do skutku, były prezydent USA zyska nowy kanał komunikacji z fanami, zaś serwis zdobędzie bardzo wyjątkowy content. Barack Obama ma obecnie 101 milionów followersów na Twitterze, zaś jego żona Michelle - 10 milionów obserwujących.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.