„First Ladies”: Jennifer Aniston zagra homoseksualną prezydent USA w nowym filmie Netfliksa

Natalia Hluzow
21.05.2018 14:14
Jennifer Aniston|undefined Fot. Chelsea Lauren/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Nowy film serwisu Netflix opowie o perypetiach pierwszej lesbijki na fotelu prezydenta Stanów Zjednoczonych. W główną rolę wcieli się Jennifer Aniston.

„First Ladies” (and. „Pierwsze Damy”) to tytuł nowej produkcji oryginalnej Netfliksa – humorystycznego filmu LGBT, w którym główną rolę zagra Jennifer Aniston. Gwiazda „Przyjaciół” wcieli się w fikcyjną bohaterkę będącą pierwszą lesbijką w historii, która objęła urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. Partnerować jej będzie Tig Notaro („Własnym głosem”, „Dzień z życia blondynki”), która zagra jej żonę.

Tig Notaro Fot. foto: MediaPunch/face to face/REPORTER/EAST NEWS

„First Ladies”: film Netfliksa o pierwszej lesbijce na fotelu prezydenta USA

Netflix ogłosił swoją nową produkcję w piątek 18 maja 2018 roku. Film ma być komedią polityczną, w której fikcyjna prezydent USA, Beverly Nicholson, wprowadza się do Białego Domu wraz ze swoją małżonką, Kasey. Jak głosi oficjalny opis produkcji, „Pierwsze damy” ukażą, że „za każdą wielką kobietą stoi… inna wielka kobieta.”

Pomysłodawczyniami projektu, który Netflix zdecydował się przenieść na ekran, są Tig Notaro i jej żona Stephanie Allyne. Kobiety napiszą też wspólnie scenariusz filmu „First Ladies” i będą jego producentkami wraz z Jennifer Aniston, Adamem McKayem, Willem Ferrellem, Jessicą Elbaum i Betsy Koch z Gloria Sanchez Productions. Producentem wykonawczym został Chris Henchy.

Szczegóły dotyczące pozostałej obsady, daty rozpoczęcia zdjęć i premiery filmu nie są jeszcze znane.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.