Netflix na Walentynki 2021. Platofma prezentuje Miłosny Układ i walentynkowe triki

12.02.2021 12:57
Lucyfer - kadr z serialu Netflix Fot. Netflix/Materiały prasowe

Platforma Netflix przygotowała filmy i seriale na walentynkową randkę. Jak znaleźć tytuł, który będzie pasował idealnie do charakteru i potrzeb widza?

Nadchodzą Walentynki i odwieczny problem - co obejrzeć w Święto Zakochanych? Na szczęście Netflix spieszy z pomocą i prezentuje naprawdę zróżnicowany repertuar miłosnych filmów i seriali, w którym każdy widz, znajdzie coś dla siebie. Nawet ten, który święta miłości szczerze nienawidzi.

Walentynki 2021 - co oglądać na Netflix w Dzień Zakochanych?

Walentynki słodkie, zmysłowe, romantyczne, a może ze szczyptą adrenaliny? Bez względu na to, jaki klimat wybierzesz oraz czy Dzień Zakochanych obchodzisz sam, czy z połówką, Netflix przygotował niespodzianki: osie uczuć, które pomogą odnaleźć idealny tytuł na ten wyjątkowy wieczór, miłosne kody doprowadzające do najbardziej wyszukanych kategorii oraz oryginalne pomysły na romantyczne wyznania!

Polecamy

Miłosny układ Netflix - znajdź idealny tytuł na Walentynki 

Netflix postanowił przygotować specjalny wykres, który pozwoli niezdecydowanym wybrać idealny tytuł. Miłosny układ jest dziecinnie prosty.  Wystarczy wybrać odpowiedni klimat, by znaleźć filmu lub serial, który powinien trafić w gusta nawet naprawdę wybrednego widza.  Korzystając ze schematu w poszukiwaniu prawdziwej miłości w cukierkowej otoczce można znaleźć w "Więcej niż myślisz". Z kolej bardziej zmysłowy klimat dostarczą "Bridgertonowie", związkowe perypetie z nutką tajemnicy zafunduje seria "Riverdale", zaś miłośnicy pikantnych historii znajdą coś dla siebie w "Too Hot to Handle".

Netflix Walentynki Fot. foto: materiały promocyjne/Netflix

Trzeba przyznać, że to pomysłowy sposób na szukanie tego jedynego filmu na miłosny wieczór.

Polecamy

Netflix na Walentynki - Miłosne szyfry

Jeśli wolisz pójść na skróty, to warto skorzystać z Miłosnych Szyfrów. Szeroka gama filmowych kategorii na Netflix daje spore pole do manewru, więc można wybrać tę najlepiej pasującą do gustu i nastroju. W Walentynki dominują filmy romantyczne, jeżeli jednak partner lub partnerka nie przepada za komediami, zawsze można zaproponować na przykład czegoś z kategorii "Romantyczne dramaty telewizyjne". Jak je odszukać? Kluczem do tej miłosnej zagadki są kody. Wystarczy wpisać w przeglądarce adres netflix.com/browse/genre/ i dodać na końcu jeden z miłosnych szyfrów, które prezentujemy poniżej.

 • Romantyczne filmy hollywoodzkie - 2787934
 • Pogodne filmy romantyczne - 35714
 • Filmy dla niepoprawnych romantyków - 81495
 • Seriale o kumpelkach - 1143288
 • Niecodzienne związki - 81236278
 • Romantyczne wyciskacze łez - 9257
 • Romantyczne dramaty oparte na literaturze - 7940
 • Romantyczne dramaty telewizyjne - 26056
 • Miłość boli - 2708690
 • Romantyczne filmy o miłosnych trójkątach - 76385
 • Reality TV o miłości i randkowaniu - 81233168
 • Zmysłowe filmy romantyczne - 29281
 • Komedie romantyczne dla nastolatków - 3186
 • Dziwaczne filmy romantyczne - 36103
 • Romantyczne filmy o tematyce LGBTQ+ - 3329

Osoby lubiące konkrety w poszukiwaniach idealnego tytułu na Walentynki, będą zapewne zakochane w tym sposobie.

Polecamy

Walentynki z Netflix - Profilowa Walentynka

To jednak nie koniec walentynkowych niespodzianek od platformy Netflix. Użytkownicy mogą skorzystać ze specjalnej opcji, mogącej być walentynkową niespodzianką, rozpoczynającą romantyczne seans we dwoje. Kto przeżył w związku pół wieku niczym Królowa Elżbieta i Książę Filip z "The Crown", ten wie, że o drugą połówkę trzeba zabiegać przez całe życie. I, od czasu do czasu, zaskoczyć czymś naprawdę oryginalnym. Propozycja na ten rok? Profilowa Walentynka. Dzięki niej w prosty sposób można zmienić konto Netflix w miłosne wyznanie lub dedykację, np. "Kocham Cię kochanie moje" albo "Zawsze tam, gdzie Ty". Możliwości jest wiele, a finalny obrazek wygląda bardzo efektownie!

Netflix Walentynki Fot. foto: materiały promocyjne/Netflix

Jeśli więc Twoja druga połówka docenia drobne gesty, netfliskowa Walentynka sprawi, że będzie w siódmym niebie.

Polecamy

Walentynki z Netflix - Wyznanie jak z filmu

Ostatnim walentynkowym prezentem od Netflix jest pomysł na stworzenie nietypowego poematu miłosnego. Po plecach przechodzi dreszczyk, oddech spowalnia, a z jego ust po raz pierwszy pada wyznanie "Jestem twój, Daphne. Zawsze byłem twój". Kto nie marzy, by podobnie jak bohaterowie "Bridgertonów" usłyszeć coś równie pięknego? Istnieją jednak bardziej wyszukane sposoby na wyznanie uczuć. Można to zrobić przez "Moją listę". Netflix ma bogaty słownik tytułów, które ułożone w odpowiedniej kolejności, stworzą niepowtarzalny list miłosny do bliskiej osoby. Może to być opis danej relacji, np. Idealnie dobrani, Miłość gwarantowana, Dla Ciebie Wszystko - albo lista najwspanialszych cech partnera/partnerki.

Netflix Walentynki Fot. foto: materiały promocyjne/Netflix

Wystarczy dodać je do listy (zaczynając od ostatniego wyrazu z dedykacji) i gotowe.

Polecamy

Mamy nadzieję, że powyższe porady pozwolą Wam zorganizować idealną filmową randkę na Walentynki!

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.