Netflix pokazał nowy zwiastun filmu anime "Wiedźmin: Zmora Wilka". Kiedy premiera? [WIDEO]

09.08.2021 15:53
Wiedźmin: Zmowa Wilka: anime od Netflix Fot. materiały prasowe Netflix

Zobaczcie, jak prezentuje się zwiastun oraz plakat promujący nadchodzący film o Wiedźminie.

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun i plakat filmu anime "Wiedźmin: Zmora Wilka" - prequela cieszącej się popularnością serii "Wiedźmin". Czego należy się spodziewać po tej produkcji?

Polecamy

Netflix pokazał nowy zwiastun filmu anime "Wiedźmin: Zmora Wilka". Kiedy premiera? [WIDEO]

Film anime "Wiedźmin: Zmora Wilka" przedstawia świat "Wiedźmina" z szerszej perspektywy. Bohaterem tej historii jest późniejszy mentor Geralta — Vesemir — młody wiedźmin, który wyrwał się z biedy, aby zabijać potwory na zlecenie. Jednak gdy dziwny nowy potwór zaczyna terroryzować targane polityczną zawieruchą królestwo, Vesemir musi zmierzyć się z demonami swojej przeszłości.

W końcu otrzymaliśmy dłuższy zwiastun zapowiadający nową produkcję Netfliksa:

"Wiedźmin: Zmowa Wilka" na Netflix: Kiedy premiera?

Nie możecie już doczekać się tego filmu? Całe szczęście nie musimy długo czekać na produkcję. Premiera filmu anime o Wiedźminie odbędzie się już 23 sierpnia na Netfliksie.

materiały prasowe Netflix Fot. materiały prasowe Netflix

Producentem i scenarzystą filmu jest Beau de Mayo, współproducentami są Lauren Schmidt Hissrich oraz Kwang Il Han ze Studia Mir, który jest także reżyserem filmu.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.