Netflix stworzy kontynuację "Atomic Blonde"? Charlize Theron rozwiała wszelkie wątpliwości!

13.07.2020 11:26
Foto: 87Eleven, Closed on Mondays Entertainment, Denver and Delila / A/ East News|undefined Fot. 87Eleven, Closed on Mondays Entertainment, Denver and Delila / A/ East News

Pogłoski o powstaniu sequela "Atomic Blonde" krążyły już od dłuższego czasu. Ile w nich prawdy? Charlize Theron odpowiada.

W rozmowie z serwisem Total Film popularna aktorka poruszyła kwestię potencjalnego sequela "Atomic Blonde". Wygląda na to, że Charlize Theron znów będzie miała okazję współpracować z Netfliksem.

"Atomic Blonde 2" powstanie dla Netfliksa? 

Informacje o kontynuacji "Atomic Blonde" pojawiły się już w sierpniu zeszłego roku. Reżyser pierwszej odsłony, David Leitch, ogłosił wówczas, że realizacją sequela zainteresowana jest jedna z platform streamingowych. Kolejne doniesienia wskazywały na Netfliksa, a w te informacje potwierdziła właśnie odtwórczyni głównej roli.

W najnowszym wywiadzie Charlize Theron wyznała:

[Pomysł na "Atomic Blonde 2"] pokazaliśmy Scottowi Stuberowi [szef sekcji filmowej Netfliksa] i był nim naprawdę zainteresowany. Długo z nim rozmawialiśmy, a aktualnie kontynuujemy prace nad scenariuszem.

Charlize Theron powróci rzecz jasna w roli głównej, a także zostanie jedną z producentek. Niestety, David Leitch prawdopodobnie nie powróci na stanowisko reżysera. Nie podano planowanej daty premiery filmu, jednak mówi się, że debiut w 2021 roku jest realną opcją. 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.