Netflix szuka Willów Smithów do promocji filmu „Bright”

Sergiusz Kurczuk
15.11.2017 11:13
Netflix szuka Willów Smithów do promocji filmu „Bright” Fot. materiał promocyjny

Will Smith poszukiwany! Stacja ogłosiła, że do promocji swojej najnowszej produkcji zatytułowanej „Bright” potrzebuje osób, które nazywają się jak gwiazda występująca w filmie - Will Smith. 

W dzisiejszych czasach powstaje tak dużo nowych filmów i seriali, że producenci muszą czasem stanąć na uszach, żeby przebić się z promocją swojego dzieła. Z tego powodu coraz częściej standardowemu, jak na branżę filmową marketingowi, towarzyszą całkiem pomysłowe akcje. Na przykład nowy „Pacific Rim” rekrutuje spośród fanów chętnych do kontrolowania wielkich mechów, a Deadpool wystąpił... na okładce magazynu dla gospodyń domowych. Netflix poszedł jeszcze inną drogą.

Do promocji filmu „Bright” wykorzystano media społecznościowe. W nowej produkcji Davida Ayera głównej roli ponownie zobaczymy Willa Smitha. Reżyser i aktor współpracowali ostatnio ze sobą na planie „Legionu Samobójców”. Ayer stworzył dla Netfliksa jeden z najdroższych i najbardziej widowiskowych produkcji platformy. W „Bright” zobaczymy bowiem połączenie fantasy i science fiction. Dwaj policjanci - człowiek (Will Smith) i ork (Joel Edgerton) muszą pokonać dzielące ich różnice, by ocalić świat.

Na oficjalnym Twitterze Netfliksa pojawiło się nagranie, na którym gwiazdor nadchodzącego filmu ma dość nietypową prośbę. Will Smith zwraca się bowiem do wszystkich osób, które noszą takie samo nazwisko jak on. Aktor żali się w krótkim wideo, że obecnie jest zaangażowany w globalną promocję „Bright”, ale nie da rady być we wszystkich miejscach świata. Prosi więc innych Willów Smithów, żeby mu pomogli. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pojawiło się wiele komentarzy zostawionych przez Willów, Williamów, a nawet Willhelminnę Smith

Oprócz Smitha i Edgertona w filmie zobaczymy również Noomi Rapace i Edgara Ramireza. Premiera zaplanowana jest na 22 grudnia 2017 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.